Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 30 kWp na dachu budynku LXXVIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie w formule „zaprojektuj i wybuduj
LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393477
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393477/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-17 07:57
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46785d63-3acb-465c-acbd-100763761420
- Identyfikator
- 5223011598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-17
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393477 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 30 kWp na dachu budynku LXXVIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie w formule „zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015289776
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Anieli Krzywoń 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-391
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dianabiedrowska@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pawlikowska.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dbfobemowo.ezamawiajacy.pl/pn/DBFOBEMOWO/demand/302685/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 30 kWp na dachu budynku LXXVIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie w formule „zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46785d63-3acb-465c-acbd-100763761420
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393477
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00627256/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Fotowoltaika - montaż
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320764
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2026/LO78
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 97170,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Informacja zawarta w rozdziale V SWZ
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku LXXVIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie w formule „zaprojektuj i wybuduj”
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
2) Całość prac należy wykonać na podstawie załączonej do SWZ dokumentacji wymienionej w pkt 1).
3) W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany w szczególności:
- wykonać dokumentację projektową;
- uzyskać ekspertyzę konstrukcyjną;
- wykonać prace budowlano-montażowe;
- dostarczyć panele fotowoltaiczne;
- zgłosić do sieci OSD instalację fotowoltaiczną;
- zgłosić instalację do Państwowej Straży Pożarnej;
- wykonać prace towarzyszące i zabezpieczające;
- dokonać prób i odbiorów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71314100-3 - Usługi elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
71334000-8 - Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne
44112410-5 - Konstrukcje dachowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
09330000-1 - Energia słoneczna
09331000-8 - Baterie słoneczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78720,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213405,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97170,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moc Paneli Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272913941
7.3.3) Ulica: Nowy Świat nr 54 lok 56
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-363
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97170,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-15| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |