Modernizacja Sali gimnastycznej w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie – II etap.

Powiat Krakowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393504
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 08:27
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27749f58-e5fc-4aab-ad6d-2da89f1e410b
Identyfikator
6772364194
Ostatnia aktualizacja
2026-08-17

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

MBUD MARIUSZ KMIECIK, MARCIN DZIERŻAK SPÓŁKA CYWILNAIzdebnik, PL · lot 0
719 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393504 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Sali gimnastycznej w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie – II etap.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krakowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Słowackiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-037

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@powiat.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322843

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Sali gimnastycznej w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie – II etap.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27749f58-e5fc-4aab-ad6d-2da89f1e410b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051581/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja sali gimnastycznej w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280708

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest kontynuacja prac budowlanych modernizacji sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie, zlokalizowanej przy ul. Kopernika 13, na działce nr 2720/3, obręb 4 Skawina. Planowane przedsięwzięcie obejmuje wykonanie remontu oraz przebudowy zaplecza sanitarnego przy sali gimnastycznej zapewniającej prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie oraz dostosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w szczególności dla uczniów i pracowników poruszających się na wózkach inwalidzkich lub mających trudności w poruszaniu się. Obecne dostęp do pomieszczeń sanitarnych jest ograniczony ze względu na bariery architektoniczne. Realizacja zadania nie spowoduje zmiany dotychczasowego sposobu użytkowania ani przeznaczenia obiektu.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie umowy (zał. nr 9 do SWZ), opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do projektu umowy) oraz dokumentacji (zał. nr 10 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432110-8 - Kładzenie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 719000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 956667,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 719000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIUSZ KMIECIK MARCIN DZIERŻAK SPÓŁKA CYWILNA z siedzibą w Izdebniku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512662853

7.3.3) Ulica: Prymusówka 12

7.3.4) Miejscowość: Izdebnik

7.3.5) Kod pocztowy: 34-144

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 719000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane