Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Lutocin

GMINA LUTOCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393707
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393707/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 09:54
Lokalizacja
Lutocin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-331dbfd7-2ca7-4291-bc97-4a3e6df62401
Identyfikator
5110271300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-17

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniającychWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393707 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Lutocin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUTOCIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poniatowskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Lutocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-317

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 023 6581001

1.5.8.) Numer faksu: 023 6581002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalutocin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lutocin

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-331dbfd7-2ca7-4291-bc97-4a3e6df62401

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Lutocin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-331dbfd7-2ca7-4291-bc97-4a3e6df62401

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393707

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038232/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Lutocin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330921

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FIN.271.3.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania „Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Lutocin” na działkach nr ewid. 583/3 i 584/1.
Przedmiotowa inwestycja polega na budowie boiska do piłki nożnej w miejscowości Lutocin wraz z piłkochwytami oraz nawodnieniem. Boisko o wym. 45,0 m x 90,0m o nawierzchni z trawy naturalnej, pole gry o wym. 41,0 m x 84,0 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej załączonej do niniejszego postępowania, tj.:
Załącznik Nr 9 Przedmiary robót (9a,9b,9c)
Załącznik Nr 10 STWiOR Projekt budowlany
Załącznik Nr 11 Projekt budowlany
Załącznik Nr 12 Projekt przyłącza wodnego
Załącznik Nr 13 Projekt zasilenia
UWAGA: Załączone przedmiary robót są materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nich elementy robót wynikające z dokumentacji nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.
Zadanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu” – edycja 2026.
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt 3 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena jedynej oferty niepodlegającej odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do wysokości ceny tej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane