Dostosowanie budynku Urzędu Gminy do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami
GMINA TCZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393742
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393742/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 10:11
- Lokalizacja
- Tczów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a09b5e9-7313-447e-bc2b-c0ec9fa13ab6
- Identyfikator
- 8111714505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-17
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393742 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Urzędu Gminy do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TCZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224031
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 124
1.5.2.) Miejscowość: Tczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-706
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 676 80 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gwtczow.e-zp.finn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku Urzędu Gminy do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a09b5e9-7313-447e-bc2b-c0ec9fa13ab6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393742
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040527/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Dostosowanie budynku Urzędu Gminy do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334092
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPR.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z dostosowaniem budynku Urzędu Gminy do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, współfinansowanych z dotacji z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Instrumentu Wsparcia Inwestycji Samorządowych – Mazowsze Pomaga oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami III" 2026 r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m. in.:
1) budowę zewnętrznego szybu windowego wraz z wiatrołapem o konstrukcji stalowej z fasadą aluminiową i szkłem przyciemnianym,
2) budowę dźwigu osobowego,
3) wykonanie utwardzonego dojścia do projektowanego szybu windowego,
4) wysunięcie ściany oddzielenia przeciwpożarowego o 0,3 m,
5) wymianę ocieplenia ściany oddzielenia przeciwpożarowego na niepalne płyty z wełny mineralnej,
6) na ścianie południowo-zachodniej wykonanie pionowego pasa z materiału niepalnego,
7) wykonanie otworów w ścianach zewnętrznych istniejącego budynku wraz z wykonaniem nadproży,
8) wymianę drzwi wejściowych, drzwi do piwnicy oraz drzwi z klatek schodowych,
9) demontaż istniejącej kraty przy drzwiach zewnętrznych,
10) montaż nowych drzwi wejściowych do wiatrołapu i do pomieszczeń archiwum,
11) demontaż drzwi do pomieszczenia recepcji,
12) wymurowanie ściany działowej,
13) powiększenie otworu w pomieszczeniu recepcji,
14) skucie istniejącej płytek oraz lastryko z posadzki, projektowane wykończenie posadzek płytkami gresowymi,
15) skucie tynku, wykonanie nowego tynku cementowo wapiennego, projektowane wykończenie ścian farbą lateksową,
16) wymianę balustrady na klatce schodowej,
17) wymianę parapetów,
18) montaż grzejnika elektrycznego,
19) montaż kratki wentylacyjnej,
20) wykonanie instalacji elektrycznych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określono w załącznikach:
1) nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy,
2) nr 10 do SWZ – Dokumentacja techniczna obejmująca:
a) Projekt budowlany,
b) Projekt techniczny,
c) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
d) Przedmiar.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 731850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1198020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 731850,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CONVENTU Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522215193
7.3.3) Ulica: Kutrzeby
7.3.4) Miejscowość: Sulejówek
7.3.5) Kod pocztowy: 05-071
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 731850,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 106 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |