Modernizacja kompleksu sportowego moje boisko orlik 2012 w Perzowie

GMINA PERZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00206307
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00206307/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-25 12:25
Lokalizacja
Perzów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b130e63-45a5-4b7d-ad5f-57f830a6414c
Identyfikator
6191945096
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Wykonawcy

1 przyznane

MARDO SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPuszczykowo, PL · lot 0
500 245,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00206307 z dnia 2025-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego moje boisko orlik 2012 w Perzowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PERZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855200

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Perzów 78

1.5.2.) Miejscowość: Perzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-642

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627861060

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@perzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.perzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b130e63-45a5-4b7d-ad5f-57f830a6414c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego moje boisko orlik 2012 w Perzowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b130e63-45a5-4b7d-ad5f-57f830a6414c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00206307

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016555/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja kompleksu sportowego Moje boisko Orlik – 2012 w Perzowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00145872

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROŚGPK.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 383166,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót wymiany istniejącej nawierzchni, prace naprawcze oraz konserwacyjne elementów kompleksu boisk typu Orlik, zlokalizowanego przy budynku GOK Perzów 77.

W zakres prac został opisany w programie modernizacji oraz specyfikacji technicznej, stanowiących załączniki do SWZ.
Najważniejsze elementy zakresu prac:

1. Boisko do piłki nożnej
- usunięcie istniejącej nawierzchni z piłkarskiej trawy syntetycznej wraz istniejącym zasypem granulatu. Powstały odpad należy wywieźć z terenu oraz przekazać do utylizacji podmiotowi posiadającemu odpowiednie zezwolenia na gospodarowanie tego typu odpadami lub zajmującego się ich recyklingiem.

- oczyszczenie całości powierzchni podbudowy z zabrudzeń, w tym z przerostów traw i mchów (z naciskiem na obszar przy obramowaniu), uzupełnienie ubytków materiałem kamiennym w frakcji zgodnej z istniejącą oraz nadanie równości i spadków wymaganych przez producenta systemu nawierzchni.

- montaż mat podkładowych amortyzujących o grubości 10-20 mm dedykowanych pod nawierzchnię sportową z sztucznej trawy. Montaż należy wykonać zgodnie z wytycznymi producenta. Mata powinna być wykonana z materiału nadającego się do późniejszego recyklingu oraz sprawnie odprowadzać wodę opadową.

- wykonanie nowej nawierzchni z trawy syntetycznej typu 8 (bezzasypowej) przeznaczonej dla boisk do piłki nożnej, zbudowanej z prostych włókien monofilowych oraz skręconych włókien teksturowanych. Wysokość pęczka trawy 30-35mm, kolor zielony. Należy wkleić linie sportowe separacyjne z nawierzchni trawy koloru białego, zgodnie z zasadami gry w piłkę nożną (jeśli nie zostały już wcześniej przygotowane w nawierzchni) oraz przygotować boisko do użytkowania.


2. Boisko wielofunkcyjne
- oczyszczenie terenu boiska (z naciskiem na obszary przy obramowaniu),
-wykonanie mycia za pomocą specjalistycznej myjki ciśnieniowej,
-wykonanie napraw uszkodzeń za pomocą metody miejscowego retopingu nawierzchni poliuretanowych. Dopuszcza się inne metody naprawy nawierzchni, dopuszczone po akceptacji Zamawiającego.
-odświeżyć linie separacyjne sportowe poprzez odmalowanie (kolory istniejące).

3. Dojścia
Nawierzchnię z kostki betonowej należy oczyścić z zanieczyszczeń oraz umyć za pomocą za pomocą specjalistycznej myjki ciśnieniowej.

4. Elementy towarzyszące
Słupy piłkochwytów znajdujących się za bramkami boiska piłkarskiego wymagają wyczyszczenia z miejscowo złuszczonych powłok, zakonserwowania oraz odmalowania farbami zabezpieczającymi elementy stalowe w celu zabezpieczenia przed dalszą korozją (co najmniej 2 warstwy). Kolor zgodny z istniejącym.

Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia i zakres prac zawiera program modernizacja - zał. nr 9 oraz Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – zał. nr 10

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500245,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 636683,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 500245,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mardo Sport sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831677401

7.3.3) Ulica: Wydmowa 10

7.3.4) Miejscowość: Puszczykowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-041

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 500245,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane