Naprawa dojazdów pożarowych przez zasypywanie dołów kruszywem naturalnym
Kampinoski Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393837
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393837/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 10:45
- Lokalizacja
- Izabelin C, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac7cc8f1-3977-43b4-8d31-6c8d29387547
- Identyfikator
- 1182081819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-17
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393837 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa dojazdów pożarowych przez zasypywanie dołów kruszywem naturalnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kampinoski Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 145916637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tetmajera 38
1.5.2.) Miejscowość: Izabelin C
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: (022) 722 60 01, 722 60 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrekcja@kampinoski-pn.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kampn.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac7cc8f1-3977-43b4-8d31-6c8d293875471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Osoba Prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa dojazdów pożarowych przez zasypywanie dołów kruszywem naturalnym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac7cc8f1-3977-43b4-8d31-6c8d29387547
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393837
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098138/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Naprawa dojazdów pożarowych przez zasypywanie dołów kruszywem naturalnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279620
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 150000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania Umowy pn.: „Naprawa dojazdów pożarowych przez zasypywanie dołów kruszywem naturalnym w Kampinoskim Parku Narodowym”;
2. Zamówienie obejmuje roboty na drogach leśnych wykorzystywanych jako dojazdy pożarowe położonych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i składa się z niżej wymienionych elementów:
1) mechaniczne wykonanie koryt na szerokości 3,0 m w gruncie o głębokości:
a) do 30 cm w śladzie dojazdu pożarowego, profilowanie i zagęszczenie koryta pod wysypanie pospółki, dostawa pospółki, mechaniczne rozgarnięcie i zagęszczenie kruszywa, w tym wyrównywanie zagłębień: na długości 1440 m
b) do 30 cm w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, stanowiących odcinki o długości 23 m ze skosami (stanowiącymi tzw. „mijanki”), przyległymi do naprawianych odcinków drogi wykonanej w technologii opisanej w podpunkcie a): na powierzchni 345 m2 .
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU LAGUNA AGNIESZKA KOWALSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371491812
7.3.3) Ulica: GRABNIK 16A
7.3.4) Miejscowość: KAMPINOS
7.3.5) Kod pocztowy: 05-085
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |