Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów
GMINA CZERNIEWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393913
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393913/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 11:07
- Lokalizacja
- Czerniewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23f793c2-e75c-4cea-9d16-89896b7bba27
- Identyfikator
- 7732273907
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-17
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393913 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNIEWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648095
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 42
1.5.2.) Miejscowość: Czerniewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-216
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czerniewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerniewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-23f793c2-e75c-4cea-9d16-89896b7bba271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23f793c2-e75c-4cea-9d16-89896b7bba27
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393913
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Budżetu Województwa Łódzkiego w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358484
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AI.271.9.2026.IP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 628809,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie budynku świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów wraz z wyposażeniem i zagospodarowaniem terenu.
4.3. Inwestycja będzie realizowana na działce o nr ewid. 158 obręb ew. Turobów, gm. Czerniewice
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
• Projekt zagospodarowania terenu
• Projekt zagospodarowania terenu – przyłącze kablowe abonenckie
• Projekt architektoniczno-budowlany
• Załączniki do projektu budowlanego
• Projekt techniczny – branża konstrukcyjno-budowlana
• Projekt techniczny – instalacje elektryczne
• Projekt techniczny – branża sanitarna
• STWiOR
• Przedmiary robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną znacznie przekracza środki posiadane na ten cel.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1149635,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3162207,00 PLN
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |