Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w gminie Grębocice w okresie 01.09.2026-30.06.2027

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkola w Grębocicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393964
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2026-08-17 11:22
Lokalizacja
Grębocice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5020033353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-17

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

ANDRE-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
456 539,6 PLN
ANDRE-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
204 820 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.