Remont budynku składowego w Bierutowie

Gminna Spółka Komunalna Bierkom Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00394150
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394150/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 12:12
Lokalizacja
Bierutów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57b2b048-c4f2-46d6-a5c4-b0265af7ab82
Identyfikator
9112033529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-17

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie konstrukcji dachowychSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty muroweRóżne specjalne roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN KRZYSIEKBierutów, PL · lot 0
270 739,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394150 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku składowego w Bierutowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminna Spółka Komunalna Bierkom Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385345829

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zielona 4a

1.5.2.) Miejscowość: Bierutów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-420

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@bierkom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bierkom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322006

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku składowego w Bierutowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57b2b048-c4f2-46d6-a5c4-b0265af7ab82

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394150

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274417

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest Remont budynku składowego w Bierutowie.
2.Planowane zamierzenie budowlane zlokalizowane jest w miejscowości Bierutów pod adresem ul. Zielona 4a, 56-420 Bierutów (dz. o nr ewidencyjnym 535/10 i 538/4, obręb Bierutów). Zasięg planowanej inwestycji nie wykracza poza teren działek nr 535/10 i 538/4 oraz obiekt istniejącego budynku.
3.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje remont budynku składowego w zabudowie zwartej w zakresie odnowy i modernizacji dachu, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, w tym montaż nowych bram wjazdowych w obrębie elewacyjnych ścian wypełniających istniejącą szkieletową konstrukcję stalową budynku.
4.Roboty prowadzone będą w istniejącym, użytkowanym obiekcie.
5.Szczegółowy zakres robót budowlanych:
1)demontaż istniejącego pokrycia dachowego z płyt falistych włóknisto cementowych zawierających azbest oraz wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachodachówki wraz z niezbędnymi obróbkami blacharskimi
i elementami towarzyszącymi,
2)oczyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjnym oraz malowanie stalowej konstrukcji szkieletowej budynku z zastosowaniem emalii gruntująco konserwującej chlorokauczukowej,
3)wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz wykonanie otworów w istniejących ścianach budynku, montażu nadproży konstrukcyjnych oraz montażu bram stalowych w nowo wykonanych otworach.
6.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z warunkami technicznymi wykonania robót określony jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik Nr 11 do SWZ.
7.Zamawiający informuje, że przedmiar robót należy traktować jedynie pomocniczo, wyliczona cena ofertowa jest bowiem ceną ryczałtową i nie będzie zmieniana ze względu na ewentualne różnice pomiędzy przedmiarem, dokumentacją, a robotami wykonanymi w rzeczywistości.
8.Projekt budowlany został opracowany przez firmę OLPROJEKT Paweł Oleniecki, ul. Reymonta 1, 56-400 Oleśnica.
9.Plac budowy urządza Wykonawca własnym kosztem i staraniem.
10.Całość robót należy wykonać zgodnie z przepisami ustawy – Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r., poz. 524 ze zm.), dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, przedmiarami robót, przepisami BHP oraz warunkami Umowy na roboty budowlane.
11.Materiały użyte do wykonania zadania muszą posiadać deklarację zgodności lub certyfikat zgodności z Polską Normą lub aprobatą techniczną w przypadku braku Polskich Norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane. Wykonawca wyłoniony w drodze postępowania zobowiązany będzie dostarczyć w/w dokumenty przed ich zastosowaniem.
12.Wykonawca powinien zagwarantować wykonanie robót zgodnie z wiedzą techniczną i obowiązującymi przepisami prawa.
13.Zamawiający sugeruje, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu budowy i jego otoczenia, a także zdobył, na swoją własną odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej terenu budowy poniesie Wykonawca.
14.Wykonawca wykona na własny koszt tymczasowe doprowadzenie wody i energii elektrycznej dla potrzeb realizacji zadania, zamontuje liczniki zużycia wody i energii oraz będzie ponosił koszty zużycia wody i energii w okresie realizacji robót (jeśli dotyczy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45262520-2 - Roboty murowe

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270739,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 629668,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270739,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana DAMAN Damian Krzysiek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9111892325

7.3.3) Ulica: Osiedle 14

7.3.4) Miejscowość: Bierutów

7.3.5) Kod pocztowy: 56-420

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270739,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane