Remont (modernizacja) nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziaduszycach
Gmina Słaboszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394228
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 12:36
- Lokalizacja
- Słaboszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d428ab2e-0d07-4cc3-a5d2-0d6227583377
- Identyfikator
- 6591222510
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-17
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394228 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont (modernizacja) nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziaduszycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słaboszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słaboszów 57
1.5.2.) Miejscowość: Słaboszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-218
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: tel: (41) 3847900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slaboszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaboszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaslaboszow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont (modernizacja) nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziaduszycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d428ab2e-0d07-4cc3-a5d2-0d6227583377
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058518/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont (modernizacja) nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziaduszycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283943
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROŚI.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 286959,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Remont (modernizacja) nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziaduszycach”, w ramach której Wykonawca jest zobowiązany do modernizacji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziaduszycach poprzez wykonanie, w szczególności:
a. robót rozbiórkowych i demontażowych:
rozebranie istniejącej nawierzchni poliuretanowej,
rozebranie podbudowy w miejscu zapadnięcia nawierzchni boiska,
demontaż bramek,
b. uzupełnienia podbudowy z kruszywa łamanego w miejscu zapadnięcia boiska,
c. uzupełnienia podbudowy betonowej w miejscu zapadnięcia boiska,
d. przygotowania podłoża,
e. wykonania nawierzchni poliuretanowej boiska wraz z malowaniem linii,
f. montażu elementów wyposażenia boiska:
bramek do gry w piłkę ręczną (wraz z siatką),
słupków do gry w piłkę siatkową (wraz z siatką), pozwalających na płynną regulację wysokości siatki w zakresie 100 mm – 250 mm.
2. Niezależnie od obowiązków, o których mowa w ust. 1 powyżej, Wykonawca zobowiązany jest do dostawy i montażu, w miejscu realizacji inwestycji, tablicy informacyjnej (dalej: Tablica informacyjna), wykonanej z trwałego materiału, zgodnie z projektem stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ – „Tablica informacyjna”, przy uwzględnieniu wytycznych Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45000000-7 - Roboty budowlane
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286959,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554090,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 286959,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RS INVESTMENT LTD SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982280027
7.3.3) Ulica: Rydygiera16/1
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-249
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286959,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |