Zagospodarowanie terenów rekreacyjno - sportowych w sołectwie Gorzeń
Gmina Nakło nad Notecią
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394239
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394239/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 12:38
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6cc3ebbf-53e7-4d1c-acb2-36caa78042cf
- Identyfikator
- 5581768632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-17
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394239 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenów rekreacyjno - sportowych w sołectwie Gorzeń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nakło nad Notecią
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350895
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. P. Skargi 7
1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523867960
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.naklo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-naklo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13401771.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenów rekreacyjno - sportowych w sołectwie Gorzeń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cc3ebbf-53e7-4d1c-acb2-36caa78042cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394239
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035864/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie terenów rekreacyjno - sportowych w sołectwie Gorzeń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334016
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 328757,05 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 42678,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty ziemne w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Zagospodarowanie terenów rekreacyjno-sportowych w sołectwie Gorzeń” – ETAP IV. Zamawiający zaplanował realizację czwartego etapu zadania polegającego na wykonaniu robót ziemnych w zakresie budowy przyłącza wraz z systemem nawodnienia oraz wysiewu i pielęgnacji nawierzchni trawiastej boiska na działce nr 132 położonej w miejscowości Gorzeń.
STAN ISTNIEJĄCY
W 2025 r. wykonano ułożenie siatki przeciw kretom – powierzchnia ok. 968 m2 (siatka z polipropylenu, oczka 13x20 mm, gramatura 35g/m2, kolor czarny, ułożona na zakład min. 15 cm, montaż siatki za pomocą kołków systemowych dł. 15 cm) oraz rozłożenie podłoża – ziemi urodzajnej pod wysiew trawy ok 97 m3, warstwa grubości ok 12 cm (w składzie: torf ogrodniczy + piasek + gleba rodzima w proporcjach 25%+ 25%+ 50%).
ZAKRES PRAC OBJĘTYCH NINIEJSZYM ZAMÓWIENIEM
Oczyszczenie oraz uzupełnienie warstwy ziemi urodzajnej,
Wykonanie systemu nawodnienia zgodnie z opracowaną dokumentacją techniczną,
Nawożenie podłoża trawy nawozem – minimum 10 dni przed planowanym wysiewem nasion należy wysiać nawóz mineralny, wymieszać i podlać wodą. Z uwagi na bliskość lasu oraz bogatą faunę należy stosować nawozy mineralne pozbawione szkodliwych substancji dla ludzi, zwierząt i środowiska, neutralnych dla wód gruntowych. Zamawiający wymaga min. 400 kg nawozu, minimalny skład nawozu: Azot (N) 12%, fosfor (P) 12%, potas (K) 17% oraz mikroelementy,
Ręczne wykonanie nawierzchni trawiastej siewem z przykryciem nasion humusem – wymagany skład wysiewu: życica trwała RPR, kostrzewa czerwona oraz kostrzewa czerwona kępowa. Do wysiewu należy przyjąć min. 50 kg nasion,
Wykonanie nawierzchni trawiastej na pasie technicznym wokół płyty boiska (strefa poza liniami automatyki i za bramkami),
Pielęgnacja nawierzchni trawiastej – podlewanie oraz ewentualne nawożenie przez okres 4 tygodni, min. 8 podlewań (w zależności od warunków pogodowych),
Koszenie trawy w okresie pierwszego wzrostu – min. 2 koszenia, pierwsze po osiągnięciu średnio 10 cm wysokości źdźbła,
Montaż tulei do osadzenia bramek aluminiowych 5x2 m wraz z montażem bramek (montaż bramek dopiero po wzroście trawy), malowanie linii do gry,
Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej oraz naniesienie zmian.
UWAGA! W przypadku niniejszego zadania, dokumentacja techniczna obejmuje szerszy zakres niż przedmiot zamówienia. Ofertę należy przygotować zgodnie
z zakresem opisanym w SWZ powyżej, uwzględniając zapisy dokumentacji technicznej w ww. zakresie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów
45232120-9 - Roboty nawadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118080,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118080,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118080,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zieleń Serwis Kompleksowe Usługi Ogrodnicze Jolanta Korcz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9532118557
7.3.3) Ulica: ul. Szosa Bydgoska
7.3.4) Miejscowość: Łochowo
7.3.5) Kod pocztowy: 86-065
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118080,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |