Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

Gmina Zarszyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00394335
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394335/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 13:01
Lokalizacja
Zarszyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e7366241-638d-4f37-8d08-0926b73c5a4d
Identyfikator
6871788454
Ostatnia aktualizacja
2026-08-17

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógUsługi opomiarowania dla budownictwaRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Wykonawcy

2 przyznane

JAROSŁAW BAŁAZYSzablak 14, PL · lot 0
252 963,14 PLN
JAROSŁAW BAŁAZYSzablak 14, PL · lot 1
134 176,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394335 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zarszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440784

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka 74

1.5.2.) Miejscowość: Zarszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-530

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zarszyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7366241-638d-4f37-8d08-0926b73c5a4d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394335

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074158/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie współfinansowane w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300902

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IDG.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Zagospodarowanie terenu przy zbiornikach retencyjnych w miejscowości Jaćmierz
• roboty rozbiórkowe
• umocnienie brzegu zbiornika
• wykonanie ścieżek z kostki brukowej
• wykonanie ogrodzenia stawu
• obiekty małej architektury w miejscu publicznym
• remont betonowego przepustu z zasuwą oraz wylotu
• wewnętrzna instalacja oświetlenia terenu działki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

71315300-2 - Usługi opomiarowania dla budownictwa

4.5.5.) Wartość części: 201152,09 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Zagospodarowanie działki nr 943 w Zarszynie przy ul. Bieszczadzkiej
• roboty rozbiórkowe
• wykonanie zagospodarowania terenu działki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.5.) Wartość części: 124050,21 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252963,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 495690,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252963,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZYMO-BUD Jarosław Bałazy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 7181924992

7.3.4) Miejscowość: Szablak

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca zobowiązuje się wykonać siłami własnymi następujące roboty stanowiące część zamówienia:
1) transport gruzu z terenu rozbiórki,
2) transport złomu samochodem skrzyniowym,
3) wzmacnianie podłoża gruntowego geowłókninami,
4) dostawa i montaż koszy na śmieci,
5) dostawa i montaż ławek parkowych,
6) montaż tabliczki informacyjnej.
Nazwy ewentualnych podwykonawców nie są znane.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252963,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134176,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140293,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134176,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZYMO-BUD Jarosław Bałazy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 7181924992

7.3.4) Miejscowość: Szablak

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca zobowiązuje się wykonać siłami własnymi następujące roboty stanowiące część zamówienia:
1) transport wewnętrzny kruszywa naturalnego,
2) transport wewnętrzny brukowca, kostki kamiennej,
3) dostawa i montaż koszy na śmieci.
Nazwy Podwykonawców nie są znane.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134176,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane