Remont i termomodernizacja budynku mieszkalnego w miejscowości Alfredówka

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Nowa Dęba

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00394545
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394545/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 13:58
Lokalizacja
Nowa Dęba, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9738aed3-29a7-400c-b3c4-42ef0bdc5d48
Identyfikator
8670005707
Ostatnia aktualizacja
2026-08-17

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneIzolacja cieplnaRoboty elewacyjneInstalowanie okienWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ CHŁODNICKIMoszyny 47, PL · lot 0
367 916,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394545 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i termomodernizacja budynku mieszkalnego w miejscowości Alfredówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Nowa Dęba

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830017742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wł.Sikorskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowadeba@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowadeba.lublin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9738aed3-29a7-400c-b3c4-42ef0bdc5d48

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i termomodernizacja budynku mieszkalnego w miejscowości Alfredówka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9738aed3-29a7-400c-b3c4-42ef0bdc5d48

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394545

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00191100/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja i remont budynku mieszkalnego w miejscowości Alfredówka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337148

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 344023,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na termomodernizacji i remoncie budynku mieszkalnego w miejscowości Alfredówka. Budynek jest obiektem dwukondygnacyjnym z poddaszem nieużytkowym. Zadanie polega na przebudowie budynku mieszkalnego (nr inwentarza 110/383) jednorodzinnego. Zakres całego zamierzenia budowlanego obejmuje:
− Rozbiórka kostki betonowej wokół budynku, wywóz materiałów z rozbiórki, wykonanie nowej podbudowy, podsypki, ułożenie nowej nawierzchni z kostki betonowej,
− Wykonanie odkrywki ścian fundamentowych, wykonanie izolacji oraz docieplenia ściany fundamentowej i cokołu,
− Wymiana systemu rynnowego (rynien i rur spustowych) oraz obróbek blacharskich,
− Rozbiórka istniejących ścian, wykonanie nowej palisady betonowej przy wjeździe do garażu,
− Rozbiórka istniejących schodów zewnętrznych, wykonanie nowych schodów z palisady i kostki betonowej,
− Demontaż istniejącego zadaszenia nad wejściem, ponowny montaż po wykonaniu elewacji,
− Demontaż istniejących rolet zewnętrznych oraz wymiana stolarki okiennej,
− Wymiana istniejących obróbek blacharskich i podokienników zewnętrznych,
− Wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych, wykonanie tynku silikonowego,
− Wykonanie elementów dekoracyjnych na elewacji - montaż lameli zewnętrznych,
− Wymiana i montaż oświetlenia zewnętrznego, oraz wymiana skrzynki gazowej,
− Wymiana okna dachowego na nowe wraz z wykonaniem niezbędnych obróbek i uszczelnień,
− Demontaż istniejącej podbitki drewnianej, wykonanie nowej podbitki,
− Demontaż istniejących obróbek blacharskich kominów oraz wykonanie nowych obróbek z odpowiednim uszczelnieniem połączeń,
− Usunięcie istniejących warstw podłogowych - wylewki oraz starej izolacji ze styropianu, Wykonanie docieplenia stropu nad parterem,
− montaż folii paroizolacyjnej i paroprzepuszczalnej,
− Wykonanie podestu techniczno-roboczego z płyty OSB na konstrukcji nośnej z kantówek drewnianych,
− Wykonanie prac rozbiórkowych istniejącego sufitu na klatce schodowej, montaż nowego sufitu podwieszanego z izolacją termiczną
− wraz z pracami wykończeniowymi i malowaniem,
− Częściowe skucie zawilgoconych tynków wewnętrznych, wykonanie nowych cementowo-wapiennych wraz z demontażem i odtworzeniem cokołów z płytek w pomieszczeniach piwnicznych.
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: a) dokumentacji projektowej, zawierającej projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno-budowlany, Projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych b) przedmiarach robót- które stanowią załączniki do SWZ,
3. Wymagany terminy - rękojmi wynosi 60 miesiące. Gwarancji jakości minimum 60 miesiące na wykonane roboty budowlane (lub w okresie wskazanym w ofercie).
4.Zamawiający w oparciu o art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga, aby przez cały okres realizacji robót Wykonawca zatrudniał na umowę o pracę wszystkich pracowników fizycznych bezpośrednio związanych z wykonywaniem robót budowlanych stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421132-8 - Instalowanie okien

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367916,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 472453,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 367916,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych COMPLEX Mateusz Chłodnicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8661717816

7.3.3) Ulica: Moszyny 47

7.3.4) Miejscowość: Bogoria

7.3.5) Kod pocztowy: 28-210

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 367916,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane