Prace malarsko - remontowe w budynkach Oddziału ZUS w Białymstoku (Suwałki, Białystok) - 3 części

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00394572
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394572/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 14:03
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1cb093fe-c530-4c44-a388-9c74aada22f2
Identyfikator
5213017228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-17

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieInstalowanie bramRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane

Wykonawcy

3 przyznane

KAMIL TRYZNABiałystok, PL · lot 0
86 987,9 PLN
KAMIL TRYZNABiałystok, PL · lot 1
127 111,23 PLN
KAMIL TRYZNABiałystok, PL · lot 2
78 106,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394572 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace malarsko - remontowe w budynkach Oddziału ZUS w Białymstoku (Suwałki, Białystok) - 3 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600048

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młynowa 29

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-404

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bialystok@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/273589/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace malarsko - remontowe w budynkach Oddziału ZUS w Białymstoku (Suwałki, Białystok) - 3 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cb093fe-c530-4c44-a388-9c74aada22f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394572

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00484155/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Roboty remontowe: 1) Malowanie piwnic - I/Suwałki, 2) Remont garażu -O/Białystok, 3) Malowanie pomieszczeń składnic akt - O/Białystok

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183020

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 010000.271.013.2026-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia ,,Malowanie piwnic - I/Suwałki’’

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) prace przygotowawcze i zabezpieczające wyposażenie w pomieszczeniach;
b) odbicie i uzupełnienie odspojonych tynków;
c) naprawa ścian i sufitów;
d) malowanie farbą gruntującą, dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbą wodorozcieńczalną;
e) malowanie elementów c.o. , malowanie elementów metalowych;
f) wymiana istniejących ościeżnic na ościeżnice stalowe z opaskami ;
g) montaż profili osłaniających na narożnikach przy drzwiach wejściowych do każdego remontowanego pomieszczenia;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421148-3 - Instalowanie bram

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 52519,97 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia ,,Remont garażu - O/Białystok’’

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) prace przygotowawcze i zabezpieczające wyposażenie w pomieszczeniach;
b) odbicie i uzupełnienie odspojonych tynków;
c) naprawa ścian i sufitów;
d) malowanie farbą gruntującą, dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbą wodorozcieńczalną;
e) malowanie elementów c.o. , malowanie elementów metalowych;
f) wymiana bramy wjazdowej dwuskrzydłowej rozwieralnej i elementów stałych ogrodzenia;
g) uszczelnienie kanalizacji deszczowej przy zastosowaniu węży iniekcyjnych;
h) czyszczenie lastryko oraz filcowanie tynku tradycyjnego ;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421148-3 - Instalowanie bram

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 139175,08 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III zamówienia ,,Malowanie pomieszczeń składnic akt - O/Białystok’’

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) prace przygotowawcze i zabezpieczające wyposażenie w pomieszczeniach;
b) odbicie i uzupełnienie odspojonych tynków;
c) naprawa ścian i sufitów;
d) malowanie farbą gruntującą, dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbą wodorozcieńczalną;
e) malowanie elementów c.o. , malowanie elementów metalowych;
f) malowanie stolarki drzwiowej;
g) montaż profili osłaniających na narożnikach przy drzwiach wejściowych do każdego remontowanego pomieszczenia;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421148-3 - Instalowanie bram

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 70161,36 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59618,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86987,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID Kamil Tryzna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423434553

7.3.3) Ulica: Mikołaja Kopernika 7 lok. 37

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-377

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawcy nie są znani, zakres: roboty budowlane

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86987,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127111,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127111,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID Kamil Tryzna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423434553

7.3.3) Ulica: Mikołaja Kopernika 7 lok. 37

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-377

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawcy nie są znani, zakres: roboty budowlane

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127111,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54335,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152480,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78106,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID Kamil Tryzna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423434553

7.3.3) Ulica: Mikołaja Kopernika 7 lok. 37

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-377

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawcy nie są znani, zakres: roboty budowlane

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78106,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane