Modernizacja budynku portierni przy bramie głównej wjazdowej SP ZOZ w Łapach przy ul. Korczaka 23 w Łapach

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00394709
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394709/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 14:42
Lokalizacja
Łapy, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f8c8d60-9d5f-45e3-82e4-f29151854f3f
Identyfikator
9661319909
Ostatnia aktualizacja
2026-08-17

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania wnętrzRoboty budowlane w zakresie budynkówIzolacja cieplnaRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotySpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnychRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394709 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku portierni przy bramie głównej wjazdowej SP ZOZ w Łapach przy ul. Korczaka 23 w Łapach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050644804

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: JANUSZA KORCZAKA 23

1.5.2.) Miejscowość: Łapy

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 814 24 51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitallapy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitallapy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f8c8d60-9d5f-45e3-82e4-f29151854f3f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku portierni przy bramie głównej wjazdowej SP ZOZ w Łapach przy ul. Korczaka 23 w Łapach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f8c8d60-9d5f-45e3-82e4-f29151854f3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394709

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038916/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja budynku przy bramie wjazdowej Szpitala

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364597

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/48/2026/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie modernizacji budynku portierni przy bramie głównej wjazdowej SP ZOZ w Łapach przy ul. Korczaka 23 w Łapach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz w dokumentacji projektowej (PFU), która stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Zamówienie jest realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj.
Zakres prac obejmuje:
Wykonawca w pierwszej kolejności jest obowiązany opracować dokumentację projektową w oparciu o:
 umowę (projekt umowy załącznik nr 2 do SWZ),
 przeprowadzoną przez siebie inwentaryzację niezbędną do wykonania dokumentacji,
 program funkcjonalno-użytkowy (załącznik nr 6 do SWZ),
 wyjaśnienia do SWZ,
 obowiązujące przepisy, w tym w szczególności wskazane w PFU.
W fazie wykonawczej Wykonawca na podstawie dokumentacji projektowej wykona:
– wymianę stolarki okiennej,
– wymianę parapetów,
– wymianę drzwi wejściowych i wewnętrznych,
– posadzki, sufity i odremontuje ściany,
– zmianę układu pomieszczeń zgodnie z PFU,
– montaż wyposażenia zgodnie z wytycznymi PFU,
– modernizację instalacji elektrycznych i sanitarnych,
– wzmocnienie/zabezpieczenie pęknięć/zarysowań ścian,
– nową elewację wraz z jej dociepleniem,
– nową izolację dachu wraz z dociepleniem,
– remont podestu wejściowego,
– pozostałe prace wskazane w PFU i dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik nr 6 do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79932000-6 - Usługi projektowania wnętrz

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45321000-3 - Izolacja cieplna

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający nie zwiększy kwoty przeznaczonej do kwoty oferty najkorzystniejszej w rankingu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 301350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 433000,13 PLN

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane