Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z wymiana stolarki okiennej i drzwiowej wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej w budynku Tomaszowskiego TBS przy ul. Stolarskiej 33a.
TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394830
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 15:32
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c1de6aa-2241-4f90-85ca-64f481b7b46d
- Identyfikator
- 7732120641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-17
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394830 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z wymiana stolarki okiennej i drzwiowej wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej w budynku Tomaszowskiego TBS przy ul. Stolarskiej 33a.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590708822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Majowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 (44) 724-64-20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ttbs.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c1de6aa-2241-4f90-85ca-64f481b7b46d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z wymiana stolarki okiennej i drzwiowej wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej w budynku Tomaszowskiego TBS przy ul. Stolarskiej 33a.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c1de6aa-2241-4f90-85ca-64f481b7b46d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373567
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.1.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1992289,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Termomodernizacja budynku, zgodnie z załączonym do SWZ audytem i projektem budowlanym, w tym w szczególności:
- termomodernizacja ścian nadzienia budynku mieszkalnego styropianem i wełną o gr. 7 i 14 cm w zależności od ściany zgodnie z audytem i projektem budowlanym,
- termomodernizacja ścian cokołu budynku mieszkalnego styropianem gr. 14 cm,
- wykonanie kapitalnego remontu płyt balkonowych zgodnie z projektem budowlanym
- termomodernizacja ościeży styropianem
- wykonanie niezbędnych obróbek blacharskich wynikających z pogrubienia ścian,
- demontaż daszków nad balkonami ostatniej kondygnacji,
- montaż daszków po wykonaniu termomodernizacji ścian,
- prace związane z wyniesieniem kaset domofonowych na wykończoną elewację wiatrołapu,
- okładziny elewacyjne z płytek na cokole i przedniej ścianie wiatrołapu,
- wykonanie niezbędnych obróbek „daszków” z blachy powlekanej na wszystkich elementach usytuowanych bezpośrednio przy ścianach wiatrołapów,
- wykonanie opaski z kostki brukowej na podsypce piaskowo - cementowej wokół budynku z 2 % spadkiem od budynku szerokości 50 cm + obrzeże,
- wyniesienie do przodu rynien i rur spustowych na wiatrołapach wraz z ich wymianą z wcześniejszym przygotowaniem podkonstrukcji przed pracami termomodernizacyjnymi wiatrołapów,
- malowanie wszystkich stalowych elementów na elewacji i balkonach farbami chlorokauczukowymi,
2) Termomodernizacja stropu nad ostatnią kondygnacją i na dachu;
3) Montaż instalacji fotowoltaicznej obejmującej w szczególności:
- wykonanie instalacji fotowoltaicznej 6,5 kWp, wraz z magazynem energii 10 kWp
zgodnie z audytem i projektem budowlanym,
4) Wymiana opraw oświetleniowych na energooszczędne na częściach wspólnych;
5) Wymiana stolarki okiennej PCV i drzwi wejściowych aluminiowe do budynku;
6) Prace termomodernizacyjne w piwnicy budynku;
7) Prace termomodernizacyjne wiatrołapu;
8) Ponadto zakres prac obejmuje:
- utylizacja odpadów powstałych po pracach,
- wszelkie opłaty i uzgodnienia wynikłe z prowadzenia prac (m.in. opłata za zużyte media, opłaty za utylizację odpadów, zajęcie pasa drogowego, itp.) są po stronie Wykonawcy,
- wykonawca ma obowiązek we wskazanym miejscu przez Zamawiającego i na własny koszt zamontować rozdzielnię elektryczną z punktem pomiarowym oraz ujęcie wody z punktem czerpalno - pomiarowym,
- wykonawca każdorazowo na koniec dnia pracy ma obowiązek zamieść i oczyścić części wspólne tj klatki schodowe, wiatrołapy oraz korytarze w części piwnicznej. W przypadku nie wykonywania tych czynności przez Wykonawcę lub wykonywanie ich niedbale Zamawiający może zlecić te prace firmie zewnętrznej a wszystkimi kosztami związanymi z tą usługą obciążyć wykonawcę prac.
- wykonawca każdorazowo przed weekendem lub innymi świętami wolnymi od pracy ma obowiązek zmyć na mokro części wspólne tj, klatki i wiatrołapy. W przypadku nie wykonywania tych czynności przez Wykonawcę lub wykonywanie ich niedbale Zamawiający może zlecić te prace firmie zewnętrznej, a wszystkimi kosztami związanymi z tą usługą obciążyć wykonawcę prac.
5. W pozostałym zakresie przedmiot zamówienia i sposób jego realizacji reguluje załącznik nr 1 do SWZ: dokumentacja projektowa i załącznik do SWZ - wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zawiadamiamy o unieważnieniu postępowania.Uzasadnienie:
W postępowaniu do upływu terminu składania ofert , tj. do dnia 17.08.2026r.. do godz. 12.00 nie złożono żadnej oferty.
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |