Rozbiórka pom.podziemnego usyt.pod częścią podwórka ograniczonego przez bud. Krakowskie Przedmieście 67, 69, 71, Miodowej 1, 3 oraz Koziej 44, 44A, 46, 48, 50 w W-wie wraz z zagospodarowaniem terenu
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394864
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394864/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 15:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-300558c1-6132-4f79-b866-577339c2c923
- Identyfikator
- 1070001293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-17
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394864 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka pom.podziemnego usyt.pod częścią podwórka ograniczonego przez bud. Krakowskie Przedmieście 67, 69, 71, Miodowej 1, 3 oraz Koziej 44, 44A, 46, 48, 50 w W-wie wraz z zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012547634
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szwoleżerów 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-464
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgn.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgn.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b. com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka pom.podziemnego usyt.pod częścią podwórka ograniczonego przez bud. Krakowskie Przedmieście 67, 69, 71, Miodowej 1, 3 oraz Koziej 44, 44A, 46, 48, 50 w W-wie wraz z zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-300558c1-6132-4f79-b866-577339c2c923
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394864
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00002608/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.35 Krakowskie Przedmieście 67,69,71 / Miodowa 1,3 - likwidacja pomieszczenia pod dziedzińcemm
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287137
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ-146/R/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1186386,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka pomieszczenia podziemnego usytuowanego pod częścią podwórka ograniczonego przez budynki przy ul. Krakowskie Przedmieście 67, 69, 71, Miodowej 1, 3 oraz Koziej 44, 44A, 46, 48, 50 w Warszawie wraz z zagospodarowaniem terenu. Planowane roboty budowlane polegać będą na pracach rozbiórkowych istniejącego pomieszczenia podziemnego, które następnie planuje się zasypać. Po wykonanej rozbiórce konieczne jest wykonanie zagospodarowanie terenu: budowa utwardzenia przeznaczonego dla ruchu pieszego i kołowego zapewniająca dojścia do obiektów budowlanych i odbioru odpadów stałych, budowa instalacji zewnętrznej w postaci kanalizacji deszczowej z podziemnym zbiornikiem. W czasie prac należy zapewnić bezpieczne wejścia do budynków sąsiadujących. Prace nie obejmują nowych nasadzeń zieleni. Wszystkie roboty należy wykonać na podstawie dokumentacji projektowej pt. „Projekt rozbiórki pomieszczenia podziemnego przy ulicy Krakowskie Przedmieście 67, 69, 71 / Miodowa 1, 3 w Warszawie wraz z zagospodarowaniem terenu” z października 2023 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45232460-4 - Roboty sanitarne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 934800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1628788,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 934800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIUSZ BIAŁUCHA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5381432063
7.3.3) Ulica: Lipińska
7.3.4) Miejscowość: Wołomin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-200
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 934800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |