Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla uczestników projektu „Aktywna szkoła zawodowa bez barier” realizowanego przez ZS–CEZiU im. M. Kopernika w Rawie Mazowieckiej

Zespół Szkół-Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im.Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00206522
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00206522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-25 13:07
Lokalizacja
Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69847570-dbe6-45b6-bd9d-ce9e3c40f1f7
Identyfikator
8351260819
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowegoUsługi szkolenioweUsługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniejUsługi szkolenia specjalistycznegoKursy komputerowe

Wykonawcy

8 przyznanych

INVENTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
FESTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn Janiki k/Warszawy, PL
MICHAŁ KARPIŃSKIGłowaczów, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00206522 z dnia 2025-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla uczestników projektu „Aktywna szkoła zawodowa bez barier” realizowanego przez ZS–CEZiU im. M. Kopernika w Rawie Mazowieckiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół-Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im.Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej

1.3.) Oddział zamawiającego: Zamawiający publiczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000188096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zwolińskiego 46

1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 46 815 41 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsceziu@hoga.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gorka.rawa-kopernik.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69847570-dbe6-45b6-bd9d-ce9e3c40f1f7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla uczestników projektu „Aktywna szkoła zawodowa bez barier” realizowanego przez ZS–CEZiU im. M. Kopernika w Rawie Mazowieckiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69847570-dbe6-45b6-bd9d-ce9e3c40f1f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00206522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099090

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZS-CEZiU-AS-1/8/5224/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 162460,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS PROFESJONALNEGO CUKIERNICTWA obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty związane z profesjonalnym przygotowywaniem wyrobów cukierniczych, w tym wykonanie i dekorowania deserów w postaci monoporcji i wyrobów z czekolady w postaci pralin i trufli. Kurs przeznaczony jest dla UP kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80533200-1 - Kursy komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 42720,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wiedzy z zakresu
KURS kasjera walutowozłotowego obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty związane ze zdobyciem rozpoznawania
autentyczności środków płatniczych, postępowania w przypadku wykrycia falsyfikatów oraz destruktów, przygotowania banknotów do liczenia i ich sprawnego liczenia, obsługi klienta, obsługi urządzeń na stanowisku kasjera.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80533200-1 - Kursy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 6960,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

SZKOLENIE KELNERSKIE dzieli się na dwa etapy. W pierwszym etapie przedstawiane są zasady obsługi gości indywidualnych. Istotnymi zagadnieniami są restauracyjny savoir vivre oraz techniczne umiejętności. Kurs zawiera takie elementy jak: obsługa konsumenta, serwis dań, serwis win. Podczas drugiego etapu kursu zagadnienia związane są z obsługą imprez okolicznościowych, organizacji bankietów, obsługi konferencji, przerw kawowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80533200-1 - Kursy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 2295,40 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurs MECHATRONIKA W PRAKTYCE PRZEMYSŁOWEJ to szkolenie branżowe dla 3 nauczycieli mechatroniki
• MODUŁ 1 SIEMENS SIMATIC S7-
300/400 - zaawansowany STEP7
• MODUŁ 2 Sieci przemysłowe - Diagnostyka i konfiguracja sieci Profibus DP
• MODUŁ 3 Diagnostyka i konfiguracja sieci Profinet w TIA Portal
• MODUŁ 4 CoDeSys w zastosowaniach przemysłowych
• MODUŁ 5 Podstawy technik regulacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80533200-1 - Kursy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 41512,50 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO
obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu: zasad BHP obowiązujących przy pracach lakierniczych, techniki
przygotowania powierzchni do lakierownia nakładania oraz szlifowania ma szpachlowych, tworzenia mieszanek lakierniczych, nakładania powłok lakierniczej, szlifowania “na sucho” “na mokro”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80533200-1 - Kursy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS AUDYTORA ENERGETYCZNEGO on
line obejmuje nabycie wiedzy z
dziedziny audytów energetycznych i
termomodernizacji oraz praktyczny sposób
wykonywania audyty energetyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80533200-1 - Kursy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 2583,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS SZTUCZNA INTELIGENCJA W
PRAKTYCE obejmuje:
- poznanie historii i podstaw dotyczących
ChatGPT, rewolucyjnego narzędzia AI

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80533200-1 - Kursy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 389,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE EASY BIOFEEDBACK przeznaczone dla 5 nauczycieli/pedagogów/doradców. Szkolenie organizowane jest w formie praktycznych warsztatów, gdzie 90% czasu to zajęcia praktyczne, na których uczestnicy otrzymują niezbędną wiedzę do prawidłowego prowadzenia treningów Easy Biofeedback.
W ramach kursu dostarczenia do ZS-CEZiU pełnego wyposażenia do prawidłowego prowadzenia diagnozy i treningów Easy Biofeedback

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80533200-1 - Kursy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 51000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2412,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2412,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Inventum Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343518993

7.3.3) Ulica: Siemiradzkiego 11A/2

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2412,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-30

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50922,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Festo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220101148

7.3.3) Ulica: Mszczonowska 7

7.3.4) Miejscowość: Raszyn Janki k/Warszawy

7.3.5) Kod pocztowy: 05-090

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50922,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-30

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: H P M Michał Karpiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5110204545

7.3.3) Ulica: Bobrowniki 83

7.3.4) Miejscowość: Głowaczów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-903

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-30
2025-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi