Remont pomieszczeń budynku administracyjno-biurowego Obiektu Hydrotechnicznego przy ul. Rybaki 2a w Płocku
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394986
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394986/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 23:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7fece5c7-daf2-43e6-b602-379d8d74656d
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394986 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń budynku administracyjno-biurowego Obiektu Hydrotechnicznego przy ul. Rybaki 2a w Płocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lukasz.cedro@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń budynku administracyjno-biurowego Obiektu Hydrotechnicznego przy ul. Rybaki 2a w Płocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fece5c7-daf2-43e6-b602-379d8d74656d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394986
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne :
art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, pod warunkiem że pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Uzasadnienie faktyczne :
W dniu 02.06.2026 r. zamawiający – Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie RZGW w Warszawie - unieważnił postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji na zadanie pn.: „Remont pomieszczeń budynku administracyjno-biurowego Obiektu Hydrotechnicznego przy ul. Rybaki 2a w Płocku” na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych . W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta .
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: W.ROZ.270.2.20.2026/ZZWŁ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: W.ROZ.270.2.44.2026/ZZWŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót na zadaniu pn.
„Remont pomieszczeń budynku administracyjno-biurowego Obiektu Hydrotechnicznego przy ul. Rybaki 2a w Płocku”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 1 do zaproszenia wraz ze wzorem umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do zaproszenia.
1.1 Lokalizacja:
Pomieszczenia administracyjno-biurowe Obiektu Hydrotechnicznego przy ul. Rybaki 2a w Płocku.
1.2 Ramowy opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących remont pomieszczeń administracyjno-biurowych Obiektu Hydrotechnicznego mieszczącego się przy ul. Rybaki 2a w Płocku. Wykonanie remontu ma na celu dostosowanie pomieszczeń do nowych wymagań funkcjonalno-użytkowych, poprawy warunków pracy przy jednoczesnym osiągnięciu wysokich walorów estetycznych.
Obiekt budowlany jest budynkiem mieszkalno-biurowym wykonanym w konstrukcji tradycyjnej, wykonanej z cegły pełnej, na fundamentach betonowych, pokryty dachem z blachy ocynkowanej i pomalowanej.
1.3. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, zwanych dalej pracownikami, którzy w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia wykonywać będą czynności określone w par. 8 pkt 1 Wzoru umowy, stanowiącego Załącznik Nr 2 do Zaproszenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający pismem z dnia 14-07-2026 r. zaprosił Wykonawcę:USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ARTUR KOLANKIEWICZ
ul. Na Stoku 1
09-530 Górki
do negocjacji prowadzonych w trybie zamówienia z wolnej ręki. Wykonawca zobowiązany był przed rozpoczęciem negocjacji przedłożyć za pośrednictwem Platformy dokumenty potwierdzające jego umocowanie do reprezentacji. Jeżeli umocowanie do działania w imieniu Wykonawcy nie wynikłoby
z właściwego dokumentu rejestracyjnego, osoba reprezentująca Wykonawcę powinna przedłożyć stosowne pełnomocnictwo. Ponadto do dnia 17.07.2026 do godziny 8:00 Wykonawca zobowiązany był przesłać Zamawiającemu za pośrednictwem Platformy kosztorys zgodny z przedmiarem robót sporządzonym we wzorze zgodnym z załącznikiem nr 4 do zaproszenia.
Wykonawca do upływu w/w terminów nie przesłał wymaganych dokumentów oraz nie stawił się na negocjacjach w wyznaczonym terminie w wyniku czego przeprowadzenie negocjacji, które stanowią czynność niezbędną do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego stało się nie możliwe.
Mając na uwadze powyższe niniejsze postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy Pzp.
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |