„Remont drogi leśnej i szlaków na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska”

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395037
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 07:54
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0fbbf3a3-c7d9-498e-9e6b-3bfec76ea26a
Identyfikator
8710002219
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

JANUSZ DZIEWITTuszów Narodowy, PL · lot 0
335 093,94 PLN
KRZYSZTOF GAJSzczucin, PL · lot 1
23 221,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395037 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi leśnej i szlaków na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545553

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szarwarska 1

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowatar@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowa.krakow.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1342944

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drogi leśnej i szlaków na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fbbf3a3-c7d9-498e-9e6b-3bfec76ea26a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048993/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remonty i utrzymanie dróg leśnych i szlaków leśnych na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339331

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 934983,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Remont drogi „IV linia” w leśnictwie Biadoliny oraz szlaku na szkółce gruntowej w Wierzchosławicach
3.3. Zakres części 1 obejmuje w szczególności:
– remont drogi „IV linia” w leśnictwie Biadoliny (oddz. 579/578, 574/573, 568/567, 561/560, 553/552) o długości ok. 3 030 mb i szerokości nawierzchni 3,5 m: koszenie poboczy (ok. 6 060 mb), profilowanie i zagęszczanie podłoża, wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem sortowanym, wykonanie nawierzchni z kamienia tłuczonego (warstwa górna, gr. po zagęszczeniu 10 cm) wraz z poboczami oraz łagodnymi zjazdami na mijankach i składach drewna;
– remont szlaku w oddz. 468/469 – przy szkółce gruntowej w Wierzchosławicach – o długości ok. 170 mb i szerokości 3,5 m: profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie nawierzchni z kamienia tłuczonego wraz z poboczami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 878798,52 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Remont szlaku w oddz. 36 w leśnictwie Szczucin
3.4. Zakres części 2 obejmuje w szczególności:
– remont szlaku w oddz. 36 w leśnictwie Szczucin o długości ok. 565 mb: koszenie remontowanego szlaku (ok. 2 260 mb, szer. min. 4,0 m), profilowanie i zagęszczanie podłoża, wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem sortowanym;
– wymianę/montaż przepustów rurowych z rur PEHD (typu Weholite-Spiro) Dn 500 mm oraz Dn 350 mm wraz z robotami ziemnymi, ławami fundamentowymi żwirowymi i formowaniem nasypów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 56185,13 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335093,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 551165,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335093,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MASZYNY BUDOWLANE Janusz Dziewit

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8171711924

7.3.4) Miejscowość: Tuszów Narodowy

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335093,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23221,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54657,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23221,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PU-H "DROGPOL" Krzysztof Gaj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711002641

7.3.4) Miejscowość: Szczucin

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23221,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane