„Przebudowa budynku administracyjnego o nr inw. 105/60 na kancelarie leśnictw Bartków i Występa w Nadleśnictwie Zagnańsk”
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zagnańsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395081
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395081/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 08:18
- Lokalizacja
- Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f61a8d5d-4f0f-494a-948f-dbbf57be3b65
- Identyfikator
- 6570083658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395081 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku administracyjnego o nr inw. 105/60 na kancelarie leśnictw Bartków i Występa w Nadleśnictwie Zagnańsk”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zagnańsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 10A
1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zagnansk@radom.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.radom.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_zagnansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa budynku administracyjnego o nr inw. 105/60 na kancelarie leśnictw Bartków i Występa w Nadleśnictwie Zagnańsk”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f61a8d5d-4f0f-494a-948f-dbbf57be3b65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395081
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00514633/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa budynku administracyjnego o nr inw. 105/60 na kancelarie leśnictw Bartków i Występa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322095
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku administracyjnego na kancelarie leśnictw położonego w Zagnańsku (województwo Świętokrzyskie) przy ul. Spacerowej 14 (dz. ew. nr 476/2 obr. Zagnańsk).
Budynek podlegający przebudowie jest jedno kondygnacyjny, nie podpiwniczony, przykryty dwuspadowym dachem, krytym blachą fałdową. Ściany są murowane z cegły silikatowej, strop jest żelbetowy, monolityczny, więźba dachowa drewniana, ocieplenie ścian budynku styropianem grub.5cm. Wokół budynku jest istniejąca opaska betonowa, opaska jest w dobrym stanie technicznym i jest przeznaczona do zachowania.
Budynek jest wyposażony w instalacje :
- wodociągową zasilaną z istniejącego przyłącza do sieci gminnej ( wodomierz zainstalowany jest w budynku)
- kanalizacji sanitarnej odprowadzonej istniejącym przyłączem do sieci gminnej
- elektryczną z istniejącego przyłącza do sieci nn (moc zainstalowana 4kW)
- telekomunikacyjną z istniejącej sieci
- odgromową
Zakres prac obejmuje m.in.
- Wyburzenie ścian wewnętrznych i wykonanie nowych ścian z bloczków silikatowych oraz o konstrukcji drewnianej w celu uzyskania pomieszczeń:
Zestawienie pomieszczeń i ich powierzchni:
- poczekalnia - 9,62 m²
- pomieszczenie gospodarcze - 5,47 m²
- pokój socjalny - 8,58 m²
- kancelaria I - 19,95 m²
- kancelaria II - 17,11 m²
- łazienka /WC/ dla osób niepełnosprawnych/ - 7,54 m²
- pomieszczenie gospodarcze - 3,61 m²
Wydzielenie pomieszczeń zgodnie z nową funkcją budynku zaprojektowane zostało z użyciem bloczków silikatowych jako materiału na ściany działowe, ściana oddzielająca pomieszczenia biurowe zaprojektowana jest w konstrukcji drewnianej z krawędziaków 5x12cm z wypełnieniem z wełny mineralnej grubości 12cm oraz szalowaniem dwustronnym deskami grubości 25mm, w układzie poziomym. W pomieszczeniach sanitarnych i gospodarczych, okładzina ścian z płytek glazury, która zaprojektowana jest :
- w łazience do sufitu,
- w pokoju socjalnym wzdłuż ściany z urządzeniami kuchennymi w pasie od wysokości 0.8m do 1,6m
Pozostałe ściany oraz sufity szpachlowane i malowane farbami silikatowymi.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również:
- wykonanie izolacji termicznych, ścian, stropu i posadzki oraz wymiany stolarki okiennej,
- wykonanie otworów okiennych w miejscach zamurowanych otworów, podczas poprzedniego remontu
- zamontowanie projektowanych okien, niezbędnych ze względu na obowiązujące przepisy doświetlenia pomieszczeń światłem dziennym
- uszczelnienie pokrycia dachowego, naprawa obróbek blacharskich wokół kominów oraz montaż wyłazu dachowego, ław i stopni kominiarskich na dachu
- realizacja prawidłowej wentylacji pomieszczeń
- przebudowa instalacji wewnętrznych wody i kanalizacji oraz instalacji elektrycznej
- wykonanie instalacji ogrzewania /podłogowego/
- przebudowa schodów zewnętrznych przed wejściem do budynku oraz wykonanie dojścia dla osób niepełnosprawnych
- utwardzenie kostką betonową miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 471951,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 544000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 471951,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Łukasz Pióro
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9591553869
7.3.4) Miejscowość: Zagnańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 26-050
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 471951,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |