Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla projektu 1342 z budżetu obywatelskiego na rok 2026 pn: Równe chodniki w Parku Świętokrzyskim.
Zarząd Mienia m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395147
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395147/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 08:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8d56d3a-436c-4061-b3a9-ff95e5d3e1e2
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395147 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla projektu 1342 z budżetu obywatelskiego na rok 2026 pn: Równe chodniki w Parku Świętokrzyskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kazimierza 62
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-248
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 0222770300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Eburza@zmw.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmw.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zmw-waw.ezamawiajacy.pl/pn/zmw-waw/demand/302387/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i administrowanie mieniem Miasta Stołecznego Warszawy.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla projektu 1342 z budżetu obywatelskiego na rok 2026 pn: Równe chodniki w Parku Świętokrzyskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8d56d3a-436c-4061-b3a9-ff95e5d3e1e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395147
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064486/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla projektu 1342 z budżetu obywatelskiego na rok 2026 pn: Równe chodniki w Parku Świętokrzyskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316242
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPP.28.13.2026(TUK.TP)
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla projektu 1342 z budżetu obywatelskiego na rok 2026 pn: Równe chodniki w Parku Świętokrzyskim.
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla projektu 1342 z budżetu obywatelskiego na rok 2026 pn: Równe chodniki w Parku Świętokrzyskim
1) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje w szczególności:
a) opracowanie dokumentacji i uzyskanie wszystkich zgód przedrealizacyjnych na prace objęte Umową,
b) likwidację istniejących przedeptów oraz budowę w ich miejsce nowych ścieżek i chodników podwieszanych
c) zabezpieczenie drzew w trakcie budowy oraz odtworzenie zieleni wzdłuż budowanych ścieżek,
d) oznaczenie projektu zrealizowanego w ramach budżetu obywatelskiego
e) nadzór nad prawidłowym wykonaniem prac
f) wykonanie dokumentacji powykonawczej
g) konserwację wykonanych prac w okresie gwarancji i rękojmi, wraz z udziałem w przeglądach
2) Zakres zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji obejmuje w szczególności:
a) zwiększenie ilości chodników podwieszanych w stosunku do ilości objętej zamówieniem podstawowym.
b) reprofilację brukowanych ciągów pieszych chodników w otoczeniu fontanny centralnej Parku Świętokrzyskiego
Miejsce realizacji: m.st. Warszawa, Dzielnica Śródmieście, Park Świętokrzyski
(dz. ew. nr: 23/56, 23/88, 23/107 z obrębu 50309)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |