„Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Dzierzkowice w 2026 roku”

GMINA DZIERZKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395165
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395165/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 08:47
Lokalizacja
Terpentyna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e83454cf-3577-4835-936f-187459103639
Identyfikator
7151785190
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

WIKTOR SIADACZKARadom, PL · lot 0
186 148,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395165 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Dzierzkowice w 2026 roku”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DZIERZKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019833

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1

1.5.2.) Miejscowość: Terpentyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-251

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: solary@dzierzkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzierzkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e83454cf-3577-4835-936f-187459103639

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Dzierzkowice w 2026 roku”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e83454cf-3577-4835-936f-187459103639

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395165

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053864/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 „Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Dzierzkowice w 2026 roku”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313926

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZKD.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Dzierzkowice w 2026 roku” - zadanie finansowane z funduszu sołeckiego (roboty budowlane) , zakres robót obejmuje
Utwardzenie kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie dróg wewnętrznych dojazdowych do pól o nawierzchni gruntowej na 9 odcinkach oznaczonych jako „zadania od nr 1 do nr 9, o łącznej długości 1,120 km. w niżej wymienionych sołectwach Gminy Dzierzkowice:


Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli o zamiarze skorzystania z tego prawa (w całości lub w części), w terminie do 20 dni od dnia zawarcia umowy
Wynagrodzenie za roboty objęte prawem opcji zostanie wyliczone jako iloczyn faktycznie wykonanych i odebranych jednostek miary oraz cen jednostkowych określonych w Kosztorysie Ofertowym Wykonawcy .
Skorzystanie z prawa opcji stanowi jednostronne uprawnienie Zamawiającego. Niewykorzystanie opcji w całości lub w części nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń odszkodowawczych ani żądań dodatkowego wynagrodzenia.
Realizacja prawa opcji nie powoduje zmiany terminu umownego.

Opis poszczególnych zadań jest zamieszczony w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186148,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258369,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186148,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kruszywosort PPHU Wiktor Siadaczka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8111055304

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186148,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane