WYKONANIE INSTALACJI HYDRANTOWEJ WRAZ Z REMONTEM INSTALACJI ZIMNEJ WODY UŻYTKOWEJ, CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ I CYRKULACJI W BUDYNKU GŁÓWNYM ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KOLE

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KOLE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395224
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395224/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 09:04
Lokalizacja
Koło, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b7f22b1-3321-4b48-9013-b537ec59a0eb
Identyfikator
6661278221
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneHydrantyRoboty instalacyjne hydrauliczne

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ BUDZYŃSKIRybie, PL · lot 0
196 543,73 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395224 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE INSTALACJI HYDRANTOWEJ WRAZ Z REMONTEM INSTALACJI ZIMNEJ WODY UŻYTKOWEJ, CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ I CYRKULACJI W BUDYNKU GŁÓWNYM ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KOLE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KOLE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000240514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Koło

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@zst-kolo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zst-kolo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b7f22b1-3321-4b48-9013-b537ec59a0eb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE INSTALACJI HYDRANTOWEJ WRAZ Z REMONTEM INSTALACJI ZIMNEJ WODY UŻYTKOWEJ, CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ I CYRKULACJI W BUDYNKU GŁÓWNYM ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KOLE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b7f22b1-3321-4b48-9013-b537ec59a0eb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395224

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00282530/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie instalacji hydrantowej wraz z remontem instalacji zimnej wody użytkowej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294293

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZST.260.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji hydrantowej wraz z remontem instalacji zimnej wody użytkowej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji w budynku głównym ZST w Kole.
2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawierają przedmiary robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42131160-5 - Hydranty

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196543,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467545,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196543,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instal-Bud Janusz Budzyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710521291

7.3.3) Ulica: Rybie

7.3.4) Miejscowość: Pacyna

7.3.5) Kod pocztowy: 09-541

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196543,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane