Rozbudowa drogi powiatowej nr 2739W Stara Wieś – Gadka – Majdan – Wólka Dłużewska polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w msc. Dłużew w km 10+090 z dojazdami
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395268
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395268/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 09:18
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5475782-dd82-4651-9cd3-976d10a33445
- Identyfikator
- 8221853981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395268 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2739W Stara Wieś – Gadka – Majdan – Wólka Dłużewska polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w msc. Dłużew w km 10+090 z dojazdami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711586700
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 219
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpminskmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatminski.pl/strona-47-zamowienia_publiczne.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5475782-dd82-4651-9cd3-976d10a334451.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2739W Stara Wieś – Gadka – Majdan – Wólka Dłużewska polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w msc. Dłużew w km 10+090 z dojazdami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5475782-dd82-4651-9cd3-976d10a33445
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395268
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019809/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa drogi powiatowej nr 2739W Stara Wieś - Gadka - Majdan - Wólka Dłużewska polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w msc. Dłużew w km 10+090 z dojazdami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278981
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP 3.272.37.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5746678,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2739W Stara Wieś – Gadka – Majdan – Wólka Dłużewska polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w msc. Dłużew w km 10+090 z dojazdami”
Zakres robót obejmuje m. in.:
zagospodarowanie placu budowy
wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu
roboty rozbiórkowe
roboty ziemne
roboty budowlano-montażowe
roboty wykończeniowe
budowę kanału technologicznego
wykonanie podbudowy pod jezdnią, chodnikami i zjazdami,
wykonanie poboczy,
wykonanie chodnika i zjazdów
wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na obiekcie, dojazdach i zjazdach,
wprowadzenie stałej organizacji ruchu
uprzątnięcie placu budowy
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 14 do SWZ – dokumentacja określająca przedmiot zamówienia. Została zamieszczona cała dokumentacja dotycząca przebudowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5579477,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8959079,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5579477,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DETAL MOSTY Piotr Włoch, Krzysztof Grodzicki s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380407129
7.3.3) Ulica: Biertowice ul. Królewska 277
7.3.4) Miejscowość: Sułkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-440
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5579477,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |