Adaptacja budynku gminnego na Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Organizacją Gospodarczą – II postępowanie
GMINA DRAGACZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395412
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395412/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 09:56
- Lokalizacja
- Dragacz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6df311dd-8379-4888-b0d3-cfd323c769cd
- Identyfikator
- 5591005404
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395412 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku gminnego na Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Organizacją Gospodarczą – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DRAGACZ
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Dragacz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dragacz 7A
1.5.2.) Miejscowość: Dragacz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-134
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@dragacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-dragacz.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13177111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja budynku gminnego na Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Organizacją Gospodarczą – II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6df311dd-8379-4888-b0d3-cfd323c769cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395412
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036340/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adaptacja budynku gminnego na Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Organizacją Gospodarczą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264234
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.2.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1093939,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na adaptacji budynku gminnego na Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Organizacją Gospodarczą.
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027.
Zakres zamówienia obejmuje adaptację istniejącego budynku na gminny inkubator przedsiębiorczości, adaptacja dotyczy zakresu robót:
a) roboty przygotowawcze, organizacja placu budowy,
b) roboty demontażowe i rozbiórkowe,
c) roboty murowe,
d) roboty posadzkarskie,
e) roboty izolacyjne,
f) roboty tynkarskie, malarskie, kładzenie płytek,
g) montaż stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej,
h) remont pokrycia dachu wraz z wykonaniem nowych obróbek blacharskich,
i) docieplenie ścian budynku i stropodachu,
j) zagospodarowanie terenu – nawierzchnie utwardzone, chodniki, przebudowa zejścia do piwnicy, odwodnienie liniowe ze studniami odparowującymi, schody, podjazdy dla osób niepełnosprawnych z pochwytami, wiata śmietnikowa,
k) zewnętrzne i wewnętrzne instalacje elektryczne wraz z osprzętem
l) instalacje sanitarne wod – kan. i c.o.,
m) roboty wykończeniowe wewnętrze wraz z dostawa i montażem wyposażenia,
n) wykonanie prac towarzyszących oraz porządkowych i odtworzenie terenów przyległych,
o) dostawa i montaż urządzeń i oznakowania niezbędnych do uzyskania odbioru w zakresie p-poż,
p) wykonanie niezbędnych badań i sprawdzeń oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa (z projektem architektoniczno – budowlanym, projektem zagospodarowania terenu, projektem technicznym, przedmiarem robót załączonym pomocniczo, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych), rozdziale 2 SWZ oraz Załączniku nr 10 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa (z projektem architektoniczno – budowlanym, projektem zagospodarowania terenu, projektem technicznym, przedmiarem robót załączonym pomocniczo, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych), rozdziale 2 SWZ, Załączniku nr 10 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy” oraz Załączniku nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2310000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2455525,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2310000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEL-BUD Alicja Tomaszewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8762462619
7.3.3) Ulica: Cegielniana
7.3.4) Miejscowość: Grudziądz
7.3.5) Kod pocztowy: 86-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2310000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |