Konserwacja i restauracja grobów wojennych na Kwaterze Poległych z I wojny światowej, cmentarz Rakowicki w Krakowie.

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00455910
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00455910/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-13 11:23
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e67b1461-2d3f-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
6762590500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochrony obiektów historycznychRoboty renowacyjneUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

Firma Budowlano-konserwatorska „VIBUD” mgr inż. Wiesław WidaKraków, PL · lot 0
401 349 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455910 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja i restauracja grobów wojennych na Kwaterze Poległych z I wojny światowej, cmentarz Rakowicki w Krakowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387817787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-510

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zck-krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zck-krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e67b1461-2d3f-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja i restauracja grobów wojennych na Kwaterze Poległych z I wojny światowej, cmentarz Rakowicki w Krakowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e67b1461-2d3f-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455910

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035036/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Konserwacja i restauracja grobów wojennych na Kwaterze Poległych z I wojny światowej, cmentarz Rakowicki w Krakowie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376495

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-6/TP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 381658,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na Konserwacji i restauracji grobów wojennych na Kwaterze Poległych z I wojny światowej, cmentarz Rakowicki w Krakowie.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
3.2.1. Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ),
3.2.2. Dokumentacja: Program prac, dokumentacja fotograficzna, mapka cmentarza z zaznaczeniem lokalizacji, pozwolenia konserwatorskie (załącznik nr 4 do SWZ),
3.2.3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru prac remontowo – konserwatorskich (załącznik nr 5 do SWZ),
3.2.4. Przedmiar (załączniki nr 6 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453100-8 - Roboty renowacyjne

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 401349,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1024516,2 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 401349,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIESŁAW WIDA FIRMA BUDOWLANO-KONSERWATORSKA "VIBUD"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351271508

7.3.3) Ulica: ul. Pleszowska 16 lokal 2

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-228

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 401349,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30
2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi