Dostawa lampy operacyjnej, wózków reanimacyjnych, stolika zabiegowego (...), w podziale na 8 części.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395647
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-18 11:03
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5371960760
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Lampy chirurgiczneMeble medyczneUrządzenia medyczneRóżne urządzenia i produkty medyczneSprzęt oftalmologicznyUrządzenia diagnostyczne
Wykonawcy
6 przyznanych
MSCD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
39 510,72 PLNMSCD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 1
39 510,72 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 2
7800,84 PLNMSCD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 4
1994,76 PLNOPTOPOL TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL · lot 5
402 489,6 PLNPRECOPTIC CO. WOJCIECHOWSCY SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot 7
31 968 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.