Dowóz i odwóz dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych i uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Czarne w okresie od 1.09.2026r. do 25.06.2027r. w formie biletów miesięcznych
Gmina Czarne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395732
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-18 11:26
- Lokalizacja
- Czarne, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8431529525
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
1 przyznane
DARIUSZ KOBRYŃDEBRZNO, PL · lot 0
334 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.