Przebudowa drogi gminnej nr 115310L relacji Brodziaki - Tereszpol- Kukiełki

Gmina Tereszpol

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395737
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395737/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 11:26
Lokalizacja
Tereszpol-Zaorenda, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3562038a-d19b-4c22-b515-5428cbdb6713
Identyfikator
9181996320
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTomaszów Lubelski, PL · lot 0
1 493 899,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395737 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 115310L relacji Brodziaki - Tereszpol- Kukiełki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tereszpol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 234

1.5.2.) Miejscowość: Tereszpol-Zaorenda

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-407

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tereszpol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tereszpol.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3562038a-d19b-4c22-b515-5428cbdb6713

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 115310L relacji Brodziaki - Tereszpol- Kukiełki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3562038a-d19b-4c22-b515-5428cbdb6713

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395737

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013783/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi gminnej nr 115310L relacji Brodziaki - Tereszpol- Kukiełki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318883

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KNK.271.1.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1214552,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje zadanie dot. przebudowy drogi gminnej nr 115310L w m. Tereszpol-Kukiełka na odcinku od km 0+000 (skrzyżowanie z DP 2919L, km roboty 12+969) do km 1+822 (granica gminy, km roboczy 11+147) o długości 1,822km., której zakres i rodzaj robót obejmuje roboty branży drogowej: - przebudowa jednojezdniowego jednopasowego odcinka drogi leśnej i gminnej, - przebudowa istniejących skrzyżowań z bocznymi drogami leśnymi, - przebudowa drogi w zakresie mijanek, - przebudowa drogi w zakresie zjazdów na działki leśne i prywatne, - przebudowa i budowa zatok postojowych na max 10 stanowisk, - rozbiórka i wymiana uszkodzonych przepustów pod koroną drogi głównej i wlotów dróg bocznych średnicy do 100 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1493899,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2067289,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1493899,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211643082

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1493899,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane