Stworzenie miejsc obsługi turystycznej rowerzystów, pieszych i niepełnosprawnych – w msc. Kostomłoty Drugie i Ćmińsk w ramach projektu "Rowerem, biegiem, a może pieszo po Gminie Miedziana Góra.”

Gmina Miedziana Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395779
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395779/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 11:39
Lokalizacja
Miedziana Góra, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f27ed6bf-ec88-44fc-a96b-f3d28729c594
Identyfikator
9591677117
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie kształtowania terenuInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395779 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Stworzenie miejsc obsługi turystycznej rowerzystów, pieszych i niepełnosprawnych – w msc. Kostomłoty Drugie i Ćmińsk w ramach projektu "Rowerem, biegiem, a może pieszo po Gminie Miedziana Góra.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedziana Góra

1.3.) Oddział zamawiającego: Gm Miedziana Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Urzędnicza 18

1.5.2.) Miejscowość: Miedziana Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-085

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@miedziana-gora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miedziana-gora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miedziana-gora.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Stworzenie miejsc obsługi turystycznej rowerzystów, pieszych i niepełnosprawnych – w msc. Kostomłoty Drugie i Ćmińsk w ramach projektu "Rowerem, biegiem, a może pieszo po Gminie Miedziana Góra.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f27ed6bf-ec88-44fc-a96b-f3d28729c594

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395779

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

5. Projekt przewidziany do dofinansowania ze środków Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy” w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanego przez Społeczność na lata 2023–2027, współfinansowanej z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021–2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372126

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.72.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 301130,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa miejsca obsługi rowerzystów, pieszych i niepełnosprawnych na terenie Gminy Miedziana Góra – w miejscowości Kostomłoty Drugie, ul. Stadionowa - dz. 751/25 obręb 0005 Kostomłoty Drugie”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

4.5.5.) Wartość części: 150565,35 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowę miejsc obsługi rowerzystów, pieszych i niepełnosprawnych na terenie Gminy Miedziana Góra – w miejscowości Ćmińsk, ul. Podgród - dz. 87/5 obręb 0003 Ćmińsk Kościelny

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

4.5.5.) Wartość części: 150565,35 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Gmina Miedziana Góra, ul. Urzędnicza 18, 26-085 Miedziana Góra, informuje, że w postępowaniu o zamówienie publiczne, prowadzone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U.2026.793) Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej: „ustawą Pzp”), na inwestycję pn.: „Stworzenie miejsc obsługi turystycznej rowerzystów, pieszych i niepełnosprawnych – w miejscowościach Kostomłoty Drugie i Ćmińsk w ramach projektu "Rowerem, biegiem, a może pieszo po Gminie Miedziana Góra.”, numer postępowania: IPP.271.72.2026., nie złożono żadnej oferty.

Mając powyższe na uwadze, Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp unieważnia prowadzone postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Gmina Miedziana Góra, ul. Urzędnicza 18, 26-085 Miedziana Góra, informuje, że w postępowaniu o zamówienie publiczne, prowadzone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U.2026.793) Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej: „ustawą Pzp”), na inwestycję pn.: „Stworzenie miejsc obsługi turystycznej rowerzystów, pieszych i niepełnosprawnych – w miejscowościach Kostomłoty Drugie i Ćmińsk w ramach projektu "Rowerem, biegiem, a może pieszo po Gminie Miedziana Góra.”, numer postępowania: IPP.271.72.2026., nie złożono żadnej oferty.

Mając powyższe na uwadze, Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp unieważnia prowadzone postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający informuje, że unieważnia postępowanie w Części nr 1 i Części nr 2.
Zarówno w Części nr 1 jak i Części nr 2 nie złożono żadnej oferty.
2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane