Przedsięwzięcie Termomodernizacyjne Wielorodzinnych Komunalnych Budynków Mieszkaniowych – Wyszyńskiego 4 – część sanitarna

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395867
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 11:58
Lokalizacja
Pabianice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de4c7543-6406-426d-8633-ace8aa3d5b14
Identyfikator
7310005774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty sanitarneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395867 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedsięwzięcie Termomodernizacyjne Wielorodzinnych Komunalnych Budynków Mieszkaniowych – Wyszyńskiego 4 – część sanitarna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470013843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warzywna 6

1.5.2.) Miejscowość: Pabianice

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 422259264

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Magdalena.skorupinska@zgm.pabianice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.pabianice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgmpabianice.ezamawiajacy.pl/pn/zgmbab/demand/309429/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedsięwzięcie Termomodernizacyjne Wielorodzinnych Komunalnych Budynków Mieszkaniowych – Wyszyńskiego 4 – część sanitarna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de4c7543-6406-426d-8633-ace8aa3d5b14

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060131/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Termomodernizacja budynku z programu unijnego - projekt dofinansowany - dofinansowanie UE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366347/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM.NZP.2422.07.2026.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 372346,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedsięwzięcie Termomodernizacyjne Wielorodzinnych Komunalnych Budynków Mieszkaniowych – Wyszyńskiego 4 – część sanitarna
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej wody oraz cyrkulacji (instalacji zewnętrznych oraz wewnętrznych) w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, obejmujące:
1) Ułożenie rurociągów w wykopie otwartym od pomieszczenia węzła (budynek gospodarczy) do budynku mieszkalnego.
2) Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody w budynku (piony oraz poziomy) – klatka schodowa, korytarze.
3) Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody w poszczególnych lokalach mieszkalnych wraz z montażem grzejników

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45232460-4 - Roboty sanitarne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane