Sukcesywne dostawy materiałów biurowych i papierniczych

MIASTO KALISZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00206955
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00206955/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-25 14:26
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75034f72-176b-4856-9200-6fb69896f017
Identyfikator
6180015933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papier kserograficznyKoperty, karty pocztowe oraz czyste karty pocztoweWyroby biuroweSegregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyrobyPapier do drukowaniaKalka inna niż maszynowa

Wykonawcy

1 przyznane

BIURO SERWIS WSZYSTKO DLA BIURA SYLWIA SPYCHAŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWAOstrów Wlkp., PL · lot 0
176 036,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00206955 z dnia 2025-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy materiałów biurowych i papierniczych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_wag@um.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy materiałów biurowych i papierniczych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75034f72-176b-4856-9200-6fb69896f017

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00206955

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039074/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Sukcesywne dostawy materiałów biurowych i papierniczych w 2025r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00138884

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAG.2711.0001.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 211895,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów biurowych i papierniczych dla potrzeb Urzędu Miasta Kalisza wyszczególnionych w „Formularzu Cenowym” stanowiącym załącznik do SWZ.
2. Oferowane materiały (artykuły) muszą bezwzględnie odpowiadać charakterystyce podanej w „Formularzu Cenowym” (spełniać minimalne parametry tam zawarte).
3. Dostawy przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy, sukcesywnie na podstawie składanych przez Zamawiającego zamówień bezpośrednio do magazynu Zamawiającego mieszczącego się przy ul. Krótkiej 5-7.
4. Umowa będzie realizowana sukcesywnie przez okres 9 miesięcy od dnia jej zawarcia, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2025r. lub do wyczerpania kwoty brutto określonej w § 6 ust. 1 umowy - w zależności o tego, które z tych zdarzeń wystąpi jako pierwsze. Realizacja przedmiotu umowy wynikać będzie z zamówień składanych przez Zamawiającego na zasadach przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ, w terminie nie dłuższym niż 10 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30197644-2 - Papier kserograficzny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30199200-2 - Koperty, karty pocztowe oraz czyste karty pocztowe

30192000-1 - Wyroby biurowe

30199500-5 - Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby

30197630-1 - Papier do drukowania

30199130-0 - Kalka inna niż maszynowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176036,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220787,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176036,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Serwis Wszystko dla Biura Sylwia Spychała Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523089653

7.3.3) Ulica: Ks. Józefa Warszawskiego 18

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176036,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy