Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym ściany zewnętrzne oraz konstrukcję dachu budynku przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396101
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396101/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 12:52
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2c9ea63-fb09-48e4-843f-5c5cb2b8e0b4
Identyfikator
9461886466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty muroweRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty malarskieUsługi usuwania grzybówRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR PACUŁALublin, PL · lot 0
995 328,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396101 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym ściany zewnętrzne oraz konstrukcję dachu budynku przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430783940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grodzka 12

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-112

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ti@znk.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znk-lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b2c9ea63-fb09-48e4-843f-5c5cb2b8e0b4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym ściany zewnętrzne oraz konstrukcję dachu budynku przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2c9ea63-fb09-48e4-843f-5c5cb2b8e0b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396101

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016201/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont zabezpieczający budynek Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333415

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P/2026/05

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym budynek przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie.
2. Zakres prac obejmuje:
2.1. naprawę ścian zewnętrznych poprzez zszywanie pęknięć ścian prętami ze stali austenitycznej z zastosowaniem systemowej technologii naprawy konstrukcji murowych, przemurowania, założenie ściągów stalowych, sprężających oraz wykonanie wieńców żelbetowych. Wzmocnienie nadproży.
2.2. remont konstrukcji dachu: oczyszczenie elementów konstrukcji dachu ze spróchnień, zabezpieczenie bio i ogniochronnie stosownymi preparatami, uzupełnienie ubytków materiału drewnianymi wkładkami, wymiana skorodowanej krokwi, wzmocnienie krokwi i osłabionej płatwi z zastosowaniem nakładek drewnianych,
2.3. izolacje: przeciwwilgociową poziomą i pionową,
2.4. Uzupełnienie tynków ze zbrojeniem siatkami.
UWAGA!
Zamawiający nie przewiduje wykwaterowania mieszkańców na czas wykonywania robót wewnątrz budynku, w mieszkaniach. Prace te należy wykonywać po odpowiednim zabezpieczeniu pomieszczeń folią oraz używania urządzeń pochłaniających zapylenie powstające podczas wykonywania bruzd na belki stalowe nadproży i bruzd na ściągi stalowe.
Zwiększone z tymi utrudnieniami koszty należy uwzględnić w cenach jednostkowych robót dotyczących wykonania nadproży i ściągów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262520-2 - Roboty murowe

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

90924000-0 - Usługi usuwania grzybów

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 995328,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 995328,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 995328,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH PAC-BUD PIOTR PACUŁA (PAC-BUD)

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430840299

7.3.3) Ulica: Długa 53

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-346

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

izolacja pozioma ścian

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 995328,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane