Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego (RCMC) (DZP.25.53.2026)

UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396182
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2026-08-18 13:15
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7120106911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Końcówki pipetPipety i akcesoria laboratoryjneRękawice jednorazoweMateriały medyczneStrzykawkiIgły medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.