Przebudowa dróg gminnych – budowa chodnika w tym: Zadanie nr 1 .: „Przebudowa ul. Lipowej w m. Różanki.” Zadanie nr 2 : „ Przebudowa ul. Wiśniowej w m. Różanki”

Gmina Kłodawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396509
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396509/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 14:22
Lokalizacja
Kłodawa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e04f10bc-5bfe-4f61-84b3-b1d9b49f8db1
Identyfikator
5991011288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

2 przyznane

KACPER PAŹDZIORSantok, PL · lot 0
179 167,95 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZieleniewo, PL · lot 1
103 872,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396509 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych – budowa chodnika w tym:
Zadanie nr 1 .: „Przebudowa ul. Lipowej w m. Różanki.”
Zadanie nr 2 : „ Przebudowa ul. Wiśniowej w m. Różanki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłodawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966912

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gorzowska 40

1.5.2.) Miejscowość: Kłodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-415

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@klodawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.klodawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1325848

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych – budowa chodnika w tym:
Zadanie nr 1 .: „Przebudowa ul. Lipowej w m. Różanki.”
Zadanie nr 2 : „ Przebudowa ul. Wiśniowej w m. Różanki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e04f10bc-5bfe-4f61-84b3-b1d9b49f8db1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396509

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043428/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa chodnika ul. Lipowa w Różankach

1.1.9 Budowa chodnika ul. Wiśniowa w Różankach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286026

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RDK.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 298278,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa ul. Lipowej w m. Różanki.”
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi- budowa chodnika i przebudowa zjazdów na ul. Lipowej w m. Różanki .
Konstrukcja nawierzchni:
Zjazdy – grubość konstrukcji 31 cm:
- warstwa ścieralna – kostka betonowa typu 10x20cm w kolorze grafitowym – gr. 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- odbudowa zasadnicza – mieszanka kruszywa niezwiązanego C 90/3 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie- gr. 20 cm
Chodnik – grubość konstrukcji 23cm:
- warstwa ścieralna – kostka betonowa typ 10x20cm w kolorze szarym – gr. 8cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 – gr. 3 cm
- odbudowa zasadnicza – mieszanka kruszywa niezwiązanego C 90/3 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie- gr. 12 cm .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 201420,98 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa ul. Wiśniowa w m. Różanki.”
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi- budowa chodnika i przebudowa zjazdów na ul. Lipowej w m. Różanki .
Konstrukcja nawierzchni:
Zjazdy – grubość konstrukcji 31 cm:
- warstwa ścieralna – kostka betonowa typu 10x20cm w kolorze grafitowym – gr. 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- odbudowa zasadnicza – mieszanka kruszywa niezwiązanego C 90/3 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie- gr. 20 cm
Chodnik – grubość konstrukcji 23cm:
- warstwa ścieralna – kostka betonowa typ 10x20cm w kolorze szarym – gr. 8cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 – gr. 3 cm
- odbudowa zasadnicza – mieszanka kruszywa niezwiązanego C 90/3 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie- gr. 12 cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 96857,35 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179167,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 296712,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179167,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS MAX R&K Kacper Paździor

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992980693

7.3.3) Ulica: Wiśniowa 13

7.3.4) Miejscowość: Janczewo

7.3.5) Kod pocztowy: 66-431

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179167,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100177,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143811,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103872,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRI sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941613275

7.3.3) Ulica: Zieleniewo 71

7.3.4) Miejscowość: Bierzwnik

7.3.5) Kod pocztowy: 73-240

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103872,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane