„Remonty i bieżące utrzymanie dróg” w zakresie ,,Wykonanie naprawy przejść dla pieszych na ul. Prószkowskiej oraz ul. Oświęcimskiej na podstawie opracowanej ekspertyzy”

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396645
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396645/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 14:49
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b13e859a-aced-48c1-96b5-26e4aa950efb
Identyfikator
7541013696
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE 'EUROASFALT' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z/S W OLSZTYNIEOlsztyn, PL · lot 0
59 331,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396645 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty i bieżące utrzymanie dróg” w zakresie ,,Wykonanie naprawy przejść dla pieszych na ul. Prószkowskiej oraz ul. Oświęcimskiej na podstawie opracowanej ekspertyzy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU

1.3.) Oddział zamawiającego: MZD w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530546013

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. płk. Witolda Pileckiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzd.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umopole.logintrade.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,234717,96d9b7270b5149e04e57306610283585.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remonty i bieżące utrzymanie dróg” w zakresie ,,Wykonanie naprawy przejść dla pieszych na ul. Prószkowskiej oraz ul. Oświęcimskiej na podstawie opracowanej ekspertyzy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b13e859a-aced-48c1-96b5-26e4aa950efb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396645

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037249/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Remonty i bieżące utrzymanie dróg’’ w zakresie ,, Wykonanie naprawy przejść dla pieszych na ul. Prószkowskiej oraz ul. Oświęcimskiej na podstawie opracowanej ekspertyzy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316882

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NP.260.39.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie/poprawę stwierdzonych usterek przy budowie przedmiotowych przejść dla pieszych przy ul. Prószkowskiej oraz ul. Oświęcimskiej.

Dla przejścia dla pieszych przy ul. Prószkowskiej należy wykonać:
- Rozebrać kostkę w niezbędnym zakresie celem demontażu listew LED wraz z
okablowaniem
- Zdemontować listwy LED wraz z okablowaniem
- Zdemontować Aktywne znaki punktowe
- Naciąć asfalt celem demontażu i ponownego montażu nowych aktywnych znaków punktowych
- Zastosować zgodnie z wytycznymi producenta właściwych osłon żeliwnych kociego oczka które pozwoli na pracę urządzenia w warunkach obciążeniowych drogi lub dobrać właściwe Aktywne znaki punktowe, dla których producent zapewnia możliwość montażu w drogach o danym nacisku ( 10 ton DW 414).
- montaż kabla wraz z nowymi punktowymi elementami odblaskowymi tzw. ,,kocie oczka’’ oraz montaż nowych list LED
- Po wykonanych robotach należy odtworzyć nawierzchnię chodnika oraz jezdni

Dla przejścia dla pieszych przy ul. Oświęcimskiej należy wykonać:
- Rozebrać kostkę w niezbędnym zakresie celem demontażu listew LED wraz z okablowaniem
- Zdemontować listwy LED wraz z okablowaniem
- Zdemontować Aktywne znaki punktowe
- Naciąć asfalt celem demontażu i ponownego montażu nowych aktywnych znaków punktowych
- Zastosować zgodnie z wytycznymi producenta właściwych osłon żeliwnych kociego oczka które pozwoli na pracę urządzenia w warunkach obciążeniowych drogi lub dobrać właściwe Aktywne znaki punktowe, dla których producent zapewnia możliwość montażu w drogach o danym nacisku ( 8 ton DW 423).
- montaż kabla wraz z nowymi punktowymi elementami odblaskowymi tzw. ,,kocie oczka’’ oraz montaż nowych list LED
- Po wykonanych robotach należy odtworzyć nawierzchnię chodnika oraz jezdni

Do postępowania załączono opracowaną ekspertyzę stwierdzającą nieprawidłowości oraz dokumentację techniczną wykonania przejść dla pieszych na ul. Prószkowskiej oraz ul. Oświęcimskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49815,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59331,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE EUROASFALT SP.Z O.O

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390206551

7.3.3) Ulica: SMĘTNA 15/11

7.3.4) Miejscowość: OLSZTYN

7.3.5) Kod pocztowy: 10-077

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59331,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane