"Dobrze wypoczywać" - zagospodarowanie skweru w Sierakowicach

Gmina Sierakowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396749
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 15:24
Lokalizacja
Sierakowice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20422c0a-87a9-4bb7-a55f-b6e517df924f
Identyfikator
5891018894
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania parków

Wykonawcy

1 przyznane

VIABET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSierakowice, PL · lot 0
344 400,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396749 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Dobrze wypoczywać" - zagospodarowanie skweru w Sierakowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierakowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674977

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lęborska 30

1.5.2.) Miejscowość: Sierakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-340

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586819500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierakowice@sierakowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sierakowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1338420

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Dobrze wypoczywać" - zagospodarowanie skweru w Sierakowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20422c0a-87a9-4bb7-a55f-b6e517df924f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006727/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 "Dobrze wypoczywać" - zagospodarowanie skweru w Sierakowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Rybactwa, Cel 2. Podnoszenie poziomu życia na obszarach rybackich, Przedsięwzięcie 2.1. Inwestycje/działania związane z tworzeniem/poprawą infrastruktury lokalnej, w tym infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej i zielonej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329166

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SUE.271.67.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje zagospodarowanie skweru w Sierakowicach.
2. Celem inwestycji jest utworzenie na terenie skweru, miejsca krótkiego wypoczynku i rekreacji w centrum Sierakowic. Skwer wypełnią koliste i półkoliste ścieżki i rabaty, w które wkomponowano istniejące klony i figurę Matki Boskiej. Dookoła, wzdłuż ciągów ulicznych, zaplanowano chodniki. Parkowe zagospodarowanie uzupełniają elementy małej architektury, takie jak podest ze sceną, zielona ściana, ławki, siedziska, stojaki na rowery, słupki oświetleniowe.
3. Zamawiający informuje, iż zamówienie będzie współfinansowane ze środków Fundusze Europejskie dla Rybactwa, Cel 2. Podnoszenie poziomu życia na obszarach rybackich, Przedsięwzięcie 2.1. Inwestycje/działania związane z tworzeniem/poprawą infrastruktury lokalnej, w tym infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej i zielonej.
4. Zamawiający na podstawie art. 310 ustawy Pzp wskazuje, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia w ramach ww. źródła finansowania, nie zostały mu przyznane.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacje projektowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót, które stanowią załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344400,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 701105,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344400,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Viabet Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892011546

7.3.4) Miejscowość: Sierakowice

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344400,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane