Inwestycje dotyczące kuchni w Zespole Szkolno-Przedszkolny Nr 21 w Katowicach

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 21

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00207125
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00207125/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-25 15:15
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1aedab48-2004-4ec1-91af-09d19a08c392
Identyfikator
9542859203
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweTynkowanieKładzenie wykładzin elastycznychUsuwanie warstwy malarskiejRoboty malarskieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty instalacyjne gazoweRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne hydrauliczne

Wykonawcy

1 przyznane

FORTINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJastrzębie - Zdrój, PL · lot 0
1 595 202,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00207125 z dnia 2025-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycje dotyczące kuchni w Zespole Szkolno-Przedszkolny Nr 21 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 21

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525478554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: grn. Zygmunta Waltera Jankego 160

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-614

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp28katowice@onet.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp28katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Inwestycje dotyczące kuchni w Zespole Szkolno-Przedszkolny Nr 21 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1aedab48-2004-4ec1-91af-09d19a08c392

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00207125

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00089368/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja kuchni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125479

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/82/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie pomieszczeń kuchennych oraz pomieszczenia wydawania posiłków usytuowanych na parterze Szkoły Podstawowej nr 28 im. Karola Miarki wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 21.
Zakres zamówienia:

1. Zakres robót budowlanych :
 odłączenie, demontaż i wyniesienie istniejącego wyposażenia kuchennego w tym urządzeń gazowych,
 demontaż drzwi wewnętrznych,
 wykucie z muru ościeżnic,
 rozbiórka ścian,
 zeskrobanie i zmycie farby we wszystkich pomieszczeniach,
 rozebranie okładziny z płytek ściennych,
 odbicie tynków na ścianach i sufitach,
 wykucie otworów w ścianach,
 rozebranie posadzek z wykładziny oraz płytek,
 wykucie istniejących wpustów podłogowych,
 wykonanie nadproży,
 montaż ościeżnic stalowych,
 montaż stolarki drzwiowej,
 montaż okien podawczych,
 obsadzenie parapetów z konglomeratu,
 dostawa i montaż przegrody z HPL,
 ścianki działowe,
 przemurowanie ścianek z cegieł,
 wykonanie tynków wewnętrznych,
 dobudowa nowych kominów wentylacyjnych na korytarzach,
 budowa kominów wolnostojących,
 montaż wymianu,
 ułożenie tynków,
 wylewka cem-wap.,
 ułożenie płytek podłogowych z wykonaniem spadków do spustów podłogowych,
 licowanie ścian płytkami,
 malowanie ścian pomieszczeń kuchni,
 malowanie sufitów pomieszczeń kuchni,
 dostawa i montaż kątowników stalowych,
 montaż i podłączenie zdemontowanego sprzętu kuchennego,
 dostawa i montaż i podłączenie sprzętu wyposażenia kuchni,
 dostawa, podłączenie i montaż pieca konwekcyjno-parowego z prowadnicami i pojemnikami oraz podstawą wraz z prysznicem do bocznego montażu,
 wymiana grzejników co,
 wymiana posadzki w pomieszczeniu piwnicy,
 podkonstrukcja pod centralę wentylacyjną,
 utylizacja i wywóz materiału z rozbiórki.

2. Zakres robót branży elektrycznej:
 wymiana instalacji 230 V wraz z wymianą opraw oświetleniowych,
 wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego,
 przygotowanie podłoża pod osprzęt instalacyjny,
 montaż puszek, łączników,
 wymiana instalacji gniazd wtyczkowych, w tym nowe podłączenia,
 instalacja gniazd siłowych 400 V,
 wykonanie podłączenia elektrycznego pieca konwekcyjno-parowego,
 dostawa i montaż kabelków wraz z bruzdowaniem i zaprawianiem,
 dostawa i montaż tablicy rozdzielczej wraz z osprzętem,
 instalacje uziemienia i połączeń wyrównawczych,
 ochrona przeciwporażeniowa,
 pomiary i dokumentacja powykonawcza,
 utylizacja i wywóz materiału z rozbiórki.

3. Zakres robót branży sanitarnej:
 demontaż urządzeń sanitarnych,
 wymiana przewodów instalacji wodnej z uwzględnieniem nowych punktów podłączeń wraz z wykuciem i zaprawieniem bruzd,
 izolacje rurociągów,
 dostawa i montaż zaworów,
 dostawa i montaż urządzeń sanitarnych,
 montaż zaworów,
 wymiana instalacji kanalizacji w tym instalacja podposadzkowa,
 wymiana wpustów podłogowych,
 dostawa i montaż instalacji wentylacji nawiewno-wywiewnej,
 wykonanie podkonstrukcji pod stację wentylacji na dachu,
 wymiana instalacji gazowej wraz z montażem czujek,
 system ASBIG
 montaż nawietrzaków okiennych,
 wywóz i utylizacja śmieci.

Szczegółowy zakres robót został opisany w dokumentacji projektowej stanowiący załącznik Nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1595202,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1950000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1595202,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FORTINO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: : 633 223 60 61

7.3.3) Ulica: ul. Korfantego 15

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie - Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 44-335

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1595202,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 114 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane