Remont podłóg w pokojach mieszkalnych w Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Sienkiewicza 37

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIERZBICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396841
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 16:42
Lokalizacja
Wierzbica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-baff5791-cae8-4ed0-a043-6606dc70b8f7
Identyfikator
7991442061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkowePokrywanie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW MASŁOWSKIWrocław, PL · lot 0
72 496,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396841 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont podłóg w pokojach mieszkalnych w Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Sienkiewicza 37

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIERZBICY

1.3.) Oddział zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Wierzbicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 37

1.5.2.) Miejscowość: Wierzbica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-680

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 45/618 20 59

1.5.8.) Numer faksu: dpswierzbica@dpswierzbica.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpswierzbica@dpswierzbica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpswierzbica.finn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://dspwierzbica.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont podłóg w pokojach mieszkalnych w Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Sienkiewicza 37

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-baff5791-cae8-4ed0-a043-6606dc70b8f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042491/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont podłóg w pokojach mieszkalnych w Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Sienkiewicza 37

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300465

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.271.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 82796,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu podłóg w określonych pokojach mieszkalnych zlokalizowanych w 4-kondygnacyjnym budynku Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Sienkiewicza 37.

W szczególności zamówienie obejmuje:
 Roboty rozbiórkowe;
 Roboty posadzkarskie;
 Przygotowanie podłoża;
 Ułożenie nowej posadzki;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja techniczna wykonania
i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
Przedmiar robót załączony do niniejszej SWZ (załącznik nr 1 do SWZ) stanowi wyłącznie element pomocniczy, ułatwiający sporządzenie oferty. Wykonawca zobowiązany jest dokonać kalkulacji w oparciu o załączoną dokumentację techniczną z uwzględnieniem zapisów SWZ i załączników do SWZ. Przedmiar robót jest dokumentem pomocniczym i nie zwalnia Wykonawcy z dokonania wizji lokalnej, przy czym Zamawiający określa, że wizja lokalna nie jest obowiązkowa. Wykonawca zrealizuje roboty na swój koszt i ryzyko.
Niniejsze postępowanie nie zostało podzielone na części, gdyż stanowi nierozerwalną całość ze względów technicznych, organizacyjnych oraz ekonomicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72496,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72496,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72496,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe BUDOMAS Zbigniew Masłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8990005034

7.3.3) Ulica: Lotnicza

7.3.4) Miejscowość: Szymanów

7.3.5) Kod pocztowy: 51-180

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72496,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane