Część nr 1: z postępowania 2/ZP/2026 pn.: „Prace remontowe i malowanie wnętrza internatu”
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. KS. DR. JANA DZIERŻONA W BOGDAŃCZOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00396865
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396865/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 17:39
- Lokalizacja
- Bogdańczowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b0f18b5-d726-4a0f-b232-c6e3bc5a3e8f
- Identyfikator
- 7511383460
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396865 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Część nr 1: z postępowania 2/ZP/2026 pn.: „Prace remontowe i malowanie wnętrza internatu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. KS. DR. JANA DZIERŻONA W BOGDAŃCZOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000097347
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bogdańczowice 1A
1.5.2.) Miejscowość: Bogdańczowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-233
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckrbogdanczowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zsckrbogdanczowice.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Część nr 1: z postępowania 2/ZP/2026 pn.: „Prace remontowe i malowanie wnętrza internatu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b0f18b5-d726-4a0f-b232-c6e3bc5a3e8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396865
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00239689/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Prace remontowe na terenie ZSCKR w Bogdańczowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający zaprosił Wykonawcę do negocjacji w postępowaniu prowadzonym w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 304 w związku z art. 213 ust. 1, art. 217 oraz art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”.
W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym, w części nr 1, nie złożono żadnej oferty. Postępowanie w tej części zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp (nie złożono żadnej oferty). Pierwotne warunki zamówienia nie są zmieniane w istotny sposób. Zakres rzeczowy, wymagania jakościowe, maksymalny termin realizacji, minimalny okres gwarancji, zasady rozliczenia oraz projektowane postanowienia umowy pozostają zgodne z dokumentami postępowania 2/ZP/2026, z dostosowaniem redakcyjnym do trybu zamówienia z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 2/ZP/2026
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 193223,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie części nr 1 zamówienia pn. „Wykonanie robót budowlanych”, obejmującej prace remontowe i malowanie wnętrza internatu ZSCKR
w Bogdańczowicach.
1) roboty rozbiórkowe, w tym rozebranie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych oraz rozebranie istniejącego parkietu;
2) usunięcie warstw kleju i zagospodarowanie odpadów pochodzących z rozbiórki;
3) wykonanie robót posadzkowych i podłogowych, w tym odtworzenie parkietu i listew przypodłogowych w zakresie określonym przedmiarem;
4) przygotowanie powierzchni oraz wykonanie robót tynkarskich i naprawczych;
5) malowanie sufitów i ścian wewnętrznych internatu, z wykonaniem wymaganych prac przygotowawczych;
6) wykonanie wszystkich robót pomocniczych, zabezpieczających, porządkowych, transportowych i odbiorowych niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia.
Zakres obowiązujący określa przedmiar robót dla części nr 1. Roboty elewacyjne na zewnątrz budynku, mimo ewentualnego występowania w dokumentacji technicznej, nie są przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45432113-9 - Kładzenie parkietu
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199000,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Profibud Krzysztof Siemoński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7511587760
7.3.3) Ulica: ul. Świerkowa 10A
7.3.4) Miejscowość: Ligota Górna
7.3.5) Kod pocztowy: 46-200
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wymiana podłogi z parkietu. ADAM MILDE ZAKŁAD USŁUGOWY MILDPARKIET
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199000,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |