Modernizacja dróg na terenie Gminy Ropa w miejscowościach Ropa, Łosie i Klimkówka
GMINA ROPA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388176
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388176/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 07:33
- Lokalizacja
- Ropa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc050144-70b7-4391-8691-2b5eb646f49c
- Identyfikator
- 7382130282
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388176 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie Gminy Ropa w miejscowościach Ropa, Łosie i Klimkówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROPA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892660
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 733
1.4.2.) Miejscowość: Ropa
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-312
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@eu-ropa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.eu-ropa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc050144-70b7-4391-8691-2b5eb646f49c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388176
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00210976
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja dróg na terenie Gminy Ropa w miejscowościach Ropa, Łosie i Klimkówka
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: „Modernizacja dróg na terenie Gminy Ropa w miejscowościach Ropa, Łosie i Klimkówka”, polegające na wykonaniu remontu trzech odcinków dróg gminnych na terenie Gminy Ropa w miejscowościach Ropa, Łosie i Klimkówka, obejmujących następujące zadania:
1.1. ZADANIE Nr 1 - Modernizacja drogi ZA DZIAŁEM – SZKOŁA NR 2, na działkach nr 3557, 1198/6 i 1196/16 w miejscowości Ropa, o długości 200 m.
1.2. ZADANIE Nr 2 - Modernizacja drogi POD KICZERĄ, na działce nr 787 w miejscowości Łosie, o długości 200 m.
1.3. ZADANIE Nr 3 - Modernizacja drogi FLASZA, na działce nr 401/2 w miejscowości Klimkówka, o długości 130 m.
Przedmiot zamówienia dla ZADANIA nr 1 (droga ZA DZIAŁEM – SZKOŁA NR 2, na działkach nr 3557, 1198/6 i 1196/16 w miejscowości Ropa), obejmuje w szczególności:
1) profilowanie istniejącej nawierzchni żwirowo - tłuczniowej – 640,00 m2,
2) wykonanie dolnej warstwy podbudowy o grub. 15 cm z tłucznia – 640,00 m2,
3) wykonanie nawierzchni jezdnej grub. 8 cm z tłucznia, – 600,00 m2,
4) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – I WARSTWA –
600,00 m2, na odcinku o długości 200 m i szer. nawierzchni 3,00 m,
5) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – II WARSTWA –
600,00 m2, na odcinku o długości 200 m i szer. nawierzchni 3,00 m,
6) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – III WARSTWA –
600,00 m2, na odcinku o długości 200 m i szer. nawierzchni 3,00 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
Przedmiar Robót, stanowiący załącznik do SWZ.
Przedmiot zamówienia dla ZADANIA nr 2 (droga POD KICZERĄ, na działce nr 787
w miejscowości Łosie), obejmuje w szczególności:
1) profilowanie istniejącej nawierzchni żwirowo - gruntowej – 640,00 m2,
2) wykonanie dolnej warstwy podbudowy o grub. 20 cm z tłucznia – 640,00 m2,
3) wykonanie nawierzchni jezdnej grub. 10 cm z tłucznia, – 600,00 m2,
4) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – I WARSTWA –
600,00 m2, na odcinku o długości 200 m i szer. nawierzchni 3,00 m,
5) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – II WARSTWA –
600,00 m2, na odcinku o długości 200 m i szer. nawierzchni 3,00 m,
6) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – III WARSTWA –
600,00 m2, na odcinku o długości 200 m i szer. nawierzchni 3,00 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
Przedmiar Robót, stanowiący załącznik do SWZ.
Przedmiot zamówienia dla ZADANIA nr 3 (droga FLASZA, na działce nr 401/2 w miejscowości Klimkówka), obejmuje w szczególności:
1) profilowanie istniejącej nawierzchni gruntowej – 416,00 m2,
2) wykonanie dolnej warstwy podbudowy o grub. 20 cm z tłucznia – 416,00 m2,
3) wykonanie nawierzchni jezdnej grub. 10 cm z tłucznia, – 390,00 m2,
4) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – I WARSTWA –
390,00 m2, na odcinku o długości 130 m i szer. nawierzchni 3,00 m,
5) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – II WARSTWA –
390,00 m2, na odcinku o długości 130 m i szer. nawierzchni 3,00 m,
6) powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – III WARSTWA –
390,00 m2, na odcinku o długości 130 m i szer. nawierzchni 3,00 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
Przedmiar Robót, stanowiący załącznik do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "GODROM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491932915
4.3.3.) Ulica: ul. Zakole 9
4.3.4.) Miejscowość: Gorlice
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-300
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 192288,36 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00277591/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 192288,36 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |