Przebudowa dróg w miejscowości Płyćwia, gm. Godzianów
GMINA GODZIANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388191
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388191/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 07:46
- Lokalizacja
- Godzianów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00adac38-1541-453e-8379-c482339cbca2
- Identyfikator
- 8361490656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388191 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w miejscowości Płyćwia, gm. Godzianów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GODZIANÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148242
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Klonowa 5
1.4.2.) Miejscowość: Godzianów
1.4.3.) Kod pocztowy: 96-126
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@godzianow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://godzianow.bipst.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00adac38-1541-453e-8379-c482339cbca2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388191
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa dróg w miejscowości Płyćwia, gm. Godzianów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
2.1 Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg w miejscowości Płyćwia, gm. Godzianów. Zakres obejmuje dwa odcinki dróg wewnętrznych oraz jeden odcinek drogi publicznej gminnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.
Przedmiot zamówienia obejmuje również m.in:
• zorganizowanie placu budowy oraz wykonanie robót,
• zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych odbiorów oraz skompletowanie dokumentacji obejmującej zakres robót objętych przedmiotem zamówienia,
• uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót i przekazanie go Zamawiającemu najpóźniej do dnia odbioru końcowego,
• wykonanie dokumentacji powykonawczej,
• wykonywania corocznych przeglądów przedmiotu umowy, w terminach ustalonych z Zamawiającym, w trakcie trwania okresu gwarancji,
• wykonywanie dokumentacji fotograficznej etapów realizacji zadania, która zostanie przestawiona Zamawiającemu przy odbiorze końcowym,
• załatwienie wszelkich formalności, pozwoleń i odbiorów, uzyskanie wymaganych przepisami prawa uzgodnień, zezwoleń i decyzji,
• opracowanie tymczasowej organizacji ruchu w zakresie prac,
• wprowadzenie stałej organizacji ruchu.
Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazany jest konkretny materiał, wyrób lub urządzenie, lub odniesienie do konkretnej normy należy to traktować jako wytyczną techniczno-jakościową i zamawiający w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji technicznej parametrów, czy danych, norm (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio materiał, wyrób lub urządzenie dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami oraz normami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji technicznej, funkcjonalnie możliwe do zastosowania w przedmiocie zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ŚLIW-BRUK SEBASTIAN ŚLIWIŃSKI SP Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732510394
4.3.4.) Miejscowość: Lubochnia
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-217
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1569564,61 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00240022/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1569564,61 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |