Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Przywory - Krajanka etap II
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388223
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388223/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 07:59
- Lokalizacja
- Wieruszów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4447ae78-5ad4-4304-a9b9-42ab13092fd4
- Identyfikator
- 9970000028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388223 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Przywory - Krajanka etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730973217
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ludwika Waryńskiego 14
1.4.2.) Miejscowość: Wieruszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.7.) Numer telefonu: 627836062
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdwieruszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdwieruszow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4447ae78-5ad4-4304-a9b9-42ab13092fd4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388223
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00246087
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Przywory - Krajanka etap II
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Przywory - Krajanka etap II.
5.1.1 Podstawowy zakres inwestycji:
1) Podstawowy zakres inwestycji polegającej na remoncie drogi powiatowej nr 4507E na całym opracowywanym odcinku o długości 1,15km obejmuje :
- wykonanie obustronnego remontu krawędzi o szerokości 0,75m,
- wykonanie obustronnego pobocza o nawierzchni z destruktu o szerokości 0,50m
- oczyszczenie istniejącej nawierzchni drogi powiatowej szerokości 6,0m
- wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego śr. gr. 4cm ,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4cm,
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) projekt remontu drogi powiatowej – zał. nr 10 do SWZ
2) załączniki (zgłoszenia robót budowlanych) – zał. nr 11 do SWZ,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – zał. nr 12 do SWZ,
4) przedmiar robót (pomocniczo z uwagi na wynagrodzenie ryczałtowe) – zał. nr 13 do SWZ.
5.3. Kody CPV:
45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni
5.4. Jeżeli Specyfikacja Warunków Zamówienia wskazywałyby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę - zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 1 pkt 5 „ustawy”, dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez zamawiającego. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. W takiej sytuacji zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zastrzega sobie prawo wystąpienia do autora dokumentacji projektowej o opinię na temat oferowanych materiałów lub urządzeń. Opinia ta może stanowić podstawę do podjęcia przez zamawiającego decyzji o przyjęciu materiałów lub urządzeń równoważnych albo odrzuceniu z powodu braku równoważności.
3.9.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
35 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "REMOST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240291359
4.3.3.) Ulica: UL. LEŚNA 14
4.3.4.) Miejscowość: Olesno
4.3.5.) Kod pocztowy: 46-300
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 930342,85 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00298203/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 930342,85 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |