Modernizacja budynku dawnej Szkoły w Wabczu w ramach programu „Aktywny Maluch
GMINA STOLNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388227
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388227/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 08:01
- Lokalizacja
- Stolno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e36208e3-7dde-4c74-bd1d-20d24ba23f5a
- Identyfikator
- 8751484729
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388227 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja budynku dawnej Szkoły w Wabczu w ramach programu „Aktywny Maluch
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA STOLNO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118537
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Stolno
1.4.2.) Miejscowość: Stolno
1.4.3.) Kod pocztowy: 86-212
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stolno.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.stolno.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e36208e3-7dde-4c74-bd1d-20d24ba23f5a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388227
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00112477
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1 pn. Wsparcie placówek opieki nad dziećmi w wieku do trzech lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach programu MALUCH+ Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja budynku dawnej Szkoły w Wabczu w ramach programu „Aktywny Maluch
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych oraz dostaw:
- roboty zewnętrzne + nowy taras,
- remont wewnątrz obiektu,
- remont części kuchennej,
- wewnętrzna instalacja kanalizacyjna i wodociągowa,
- Wentylacja mechaniczna,
- prace branży elektrycznej
- wymiana istniejącego kotła c.o.,
- wymiana urządzeń białego montażu,
- dostawa wyposażenia
3.9.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
80 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Spółdzielnia Socjalna „Wspólna Droga”
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751570601
4.3.4.) Miejscowość: Stolno
4.3.5.) Kod pocztowy: 86-212
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1302854,18 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00236834/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1302854,18 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |