Budowa kolumbarium na Cmentarzu komunalnym przy ul. Gostkowskiej w Ciechanowie – Etap II
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIECHANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388237
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388237/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 08:05
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2439f8b5-b0dc-41cb-97c4-3b737dc13563
- Identyfikator
- 5661643631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388237 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium na Cmentarzu komunalnym przy ul. Gostkowskiej w Ciechanowie – Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIECHANOWIE
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział ZP
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130355722
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Gostkowska 83
1.4.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.4.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.4.7.) Numer telefonu: 236722242
1.4.8.) Numer faksu: 233067070
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pukciechanow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pukciechanow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2439f8b5-b0dc-41cb-97c4-3b737dc13563
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388237
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00119269
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kolumbarium na Cmentarzu komunalnym przy ul. Gostkowskiej w Ciechanowie – Etap II
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją ETAPU II budowy kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Gostkowskiej w Ciechanowie.
1.1 Szczegółowy zakres zamówienia został określony w OPZ stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik Nr 1 do SWZ, która zawiera: projekt budowlany, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiOR), inwentaryzację geodezyjną.
UWAGA! Zamawiający informuje, że przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja robót budowlanych opisanych dokumentacją projektową jako Etap II.
Etap I został już zrealizowany.
Przy realizacji zamówienia należy uwzględnić efekt wizualny oraz funkcjonalność jakimi charakteryzuję się kolumbarium wykonane w ramach Etapu I. Wykonane w ramach zamówienia kolumbarium powinno być zgodne z istniejącym kolumbarium pod względem kolorystyki modułów, okładzin kamiennych i nawierzchni, sposobu podświetlenia modułów (kształt, wymiar i barwa światła), ławek oraz punktu czerpania wody tak, aby stanowiły one kontynuację istniejących elementów składających się na zrealizowany już Etap I robót.
Etap III budowy kolumbarium opisany w dokumentacji projektowej nie jest objęty niniejszym postępowaniem.
3.9.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7140001368
4.3.3.) Ulica: Łucka 139
4.3.4.) Miejscowość: Lubartów
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-100
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1487000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00194907/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1487000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |