Remont drogi powiatowej nr 4502E Walichnowy – Józefów poprzez ułożenie nawierzchni Slarry Seal na długości 2,25km
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388275
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388275/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 08:24
- Lokalizacja
- Wieruszów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff553a32-e9cf-4f82-8db4-e30c6bd02bea
- Identyfikator
- 9970000028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388275 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 4502E Walichnowy – Józefów poprzez ułożenie nawierzchni Slarry Seal na długości 2,25km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730973217
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ludwika Waryńskiego 14
1.4.2.) Miejscowość: Wieruszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.7.) Numer telefonu: 627836062
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdwieruszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdwieruszow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff553a32-e9cf-4f82-8db4-e30c6bd02bea
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388275
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00157645
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi powiatowej nr 4502E Walichnowy – Józefów poprzez ułożenie nawierzchni Slarry Seal na długości 2,25km
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Remont drogi powiatowej nr 4502E Walichnowy – Józefów
poprzez ułożenie nawierzchni Slarry Seal na długości 2,25km.
5.1.1 Podstawowy zakres inwestycji:
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest wykonanie remontu drogi powiatowej nr 4502E Walichnowy – Józefów poprzez
ułożenie nawierzchni Slarry Seal na długości 2,25km.
5.1.2 Zestawienie prac do wykonania:
remont cząstkowy - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni gr. 5 cm z betonu asfaltowego AC 11S, z dowozem, wraz z
frezowaniem, skropieniem emulsją asfaltową - 300 m2,
oczyszczenie mechaniczne warstw konstrukcyjnych bitumicznych – 11 250,00 m2,
powierzchnia nawierzchni Slarry Seal, gr. 2cm – 11 250,00 m2,
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – zał. nr 10 do SWZ,
2) przedmiar robót – zał. nr 11 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego SA Kalisz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250635874
4.3.3.) Ulica: Noskowska 3-5
4.3.4.) Miejscowość: Kalisz
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-800
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 346898,75 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00218166/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienia warunków atmosferycznych uniemożliwiających wykonywanie przedmiotu umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W umowie z wykonawcą wprowadza się zmiany:
§4 umowy otrzymuje brzmienie:
„Zakończenie realizacji robót budowlanych określonych w § 1 nastąpi w terminie do 30.06.2026r.”
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Potrzeba wykonania prac dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W umowie z wykonawcą wprowadza się zmiany:
§10 ust. 3 umowy otrzymuje brzmienie:
„3. Zamawiający zapłaci Wykonawcy wynagrodzenie kosztorysowe stanowiące iloczyn ilości wykonanych robót ustalonych na podstawie obmiarów oraz cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym. Ostateczna wartość wynagrodzenia kosztorysowego nie może przekroczyć kwoty w wysokości 398.402,71 zł (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt osiem tysięcy czterysta dwa i 71/100 złotych) brutto (w tym podatek VAT 23%) stanowiącej szacunkowe wynagrodzenie kosztorysowe, o którym mowa w ust.1, z wyjątkiem zmian, o których mowa w § 14 ust. 3 pkt 3.
5.4.6.) Wartość zmiany: 51503,96
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 398402,71 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |