Konserwacja i remont bieżący dróg i chodników
Gmina Miejska Lubań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388296
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388296/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 08:33
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8390c232-53a5-4827-b9fb-0c3f31d31dad
- Identyfikator
- 6131568359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388296 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Konserwacja i remont bieżący dróg i chodników
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Lubań
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821380
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 7 Dywizji 14
1.4.2.) Miejscowość: Lubań
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: boi.um@miastoluban.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.luban.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8390c232-53a5-4827-b9fb-0c3f31d31dad
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388296
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00032675
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Konserwacja i remont bieżący dróg i chodników
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remonty bieżące dróg, ciągów pieszych , placów parkingów zarządzanych przez Burmistrza Miasta Lubań o nawierzchni bitumicznej.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Transportowo-Drogowe Małgorzata Wesołowska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131055016
4.3.3.) Ulica: ul. Krótka 6/1
4.3.4.) Miejscowość: Zaręba
4.3.5.) Kod pocztowy: 59-800
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 180000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00099521/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z przenaczeniem dodatkowych środków przez Radę Miasta Lubań na konserwację i remonty bieżące dróg i chodników, na podstawie § 5 ust. 4 Umowy wprowadza się następujące zmiany do umowy o roboty budowlane Nr ZP.271.1.2025.1 z dnia 4 lutego 2025 roku:Zwiększa się wynagrodzenie wykonawcy o kwotę 70 000,00 zł brutto wraz z należnym podatkiem VAT w wysokości 23%.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W związku z powyższym § 5 ust. 3 otrzymuje nowe brzmienie:
Ustala się że ogólna wartość robót na podstawie niniejszej umowy nie może przekroczyć kwoty 250 000,00 zł brutto (słownie: dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100 w tym podatek VAT w wysokości 23%).
5.4.6.) Wartość zmiany: 70000,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 250000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |