„Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim”

Gmina Janowiec Wielkopolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388297
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388297/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 08:33
Lokalizacja
Janowiec Wielkopolski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01617ed8-fcec-44ad-96e4-d6162d3a1ba3
Identyfikator
5621713940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie kratInstalowanie okienRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty elewacyjneSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty na placu budowyRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychMontaż instalacji piorunochronnej

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388297 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janowiec Wielkopolski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351191

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Gnieźnieńska 3

1.4.2.) Miejscowość: Janowiec Wielkopolski

1.4.3.) Kod pocztowy: 88-430

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.4.7.) Numer telefonu: 0523023034

1.4.8.) Numer faksu: brak

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um-janowiecwlkp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-janowiec-wielkopolski

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01617ed8-fcec-44ad-96e4-d6162d3a1ba3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388297

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00131327

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.Przedmiotem inwestycji są roboty budowlane polegające m.in. na remoncie elewacji, demontażu krat okiennych, naprawie ścian elewacji, naprawie gzymsów elewacji, naprawie cokołu i podjazdu dla osób niepełnosprawnych, naprawie nawierzchni balkonu, obróbce blacharskiej, czyszczeniu i odmalowaniu bramy stalowej, wymianie niektórych okien,, wymianie drzwi zewnętrznych budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim
2.Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w poniższych dokumentach:
1) Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt Techniczny - „Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim”;
2) Załącznik nr 1A do SWZ- Rzuty elewacji, plan sytuacyjny, zestawienie stolarki okiennej.
3) Załącznik nr 2 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Odbioru i Wykonania Robót;
4) Załącznik nr 3 do SWZ - Przedmiar robót;
5) Załącznik nr 4 do SWZ- Projekt organizacji ruchu;
6) Załącznik DWG.
3.Oznakowanie zgodnie z projektem organizacji ruchu po stronie Wykonawcy. Zapewnienie znaków i zapór, które będą użyte w związku z planowanymi robotami należy do Wykonawcy.
Wykonawca robót zobowiązany jest do uzyskania zezwolenia zarządcy drogi w drodze decyzji administracyjnej na czasowe zajęcie pasa drogowego oraz uiszczenie opłaty za zajęcie pasa drogowego.
4.Załączony do dokumentacji projektowej przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy, podstawowe znaczenie do wyceny i określenia przedmiotu zamówienia ma pozostała dokumentacja projektowa.
5. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcom. Szczegółowy opis zawarty jest w Rozdziale 24 SWZ.
6. Wykonawca, w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu, może polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów trzecich, na zasadach określonych w art. 118–123 ustawy Pzp. Szczegółowy opis zawarty jest w Rozdziale 22 SWZ.
7. W celu przygotowania oferty, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z opisem przedmiotu zamówienia oraz odbycia wizji lokalnej, przed złożeniem oferty. Udział w wizji lokalnej jest obligatoryjny. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Jednocześnie Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp, odrzuca ofertę jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej.
Wizja lokalna może odbyć się po uprzednim uzgodnieniu terminu z przedstawicielem Zamawiającego : Joanna Lubawa- Fura- Kierownik Referatu Infrastruktury i Ochrony Środowiska, tel. 052 3023034, e-mail: inwestycje@um-janowiecwlkp.pl w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Udział w wizji lokalnej zostanie potwierdzony pisemnie w protokole/notatce z odbycia wizji lokalnej.
Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert. Osoby, które przybędą na wizję lokalną zobowiązane są posiadać przy sobie dokument tożsamości. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej. Koszt odbycia wizji lokalnej (związany z dojazdem na miejsce, użyciem własnych pracowników, itp.) oraz odpowiedzialność za interpretację treści uzyskanych informacji i inne skutki odbycia wizji lokalnej ponoszą sami Wykonawcy.
Wykonawca winien zapoznać się z całością opisu przedmiotu zamówienia. Wszystkie załączniki oraz ewentualne zmiany wprowadzone w trakcie postępowania oraz wyjaśnienia do opisu przedmiotu zamówienia stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45421147-6 - Instalowanie krat

45421132-8 - Instalowanie okien

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

120 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Odnowa Modlibowscy Spółka Jawna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841002610

4.3.3.) Ulica: Rogozińska 5

4.3.4.) Miejscowość: Skoki

4.3.5.) Kod pocztowy: 62-085

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 378987,60 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00186717/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 378987,60 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane