Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388383
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388383/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 08:58
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fdfe741c-7a45-4b4f-9cc8-6e552d6ad3bd
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388383 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-262

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lublin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdfe741c-7a45-4b4f-9cc8-6e552d6ad3bd

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388383

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 87854-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

Umowa dla części nr 11

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie nr 11: Rejon Dróg Wojewódzkich w Puławach Obwód Drogowy w Annopolu
Opis: 1. Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg – Rejon Dróg Wojewódzkich w Puławach, Obwód Drogowy w Annopolu: - Wypełnienie ubytków mieszanką mineralno - asfaltową AC11S (z ramowaniem) –200,00 Mg - Wymiana warstwy ścieralnej gr. min. 4 cm z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 wraz z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem o pow. powyżej 50 m2 – 550,00 Mg - Wymiana warstwy ścieralnej gr. min. 4 cm z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 wraz z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem o pow. powyżej 3000 m2 – 3300,00 m2 - Frezowanie nawierzchni średnia grubość 4 cm – 1800,00 m2 - Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 o gr 4 cm z oczyszczeniem i skropieniem – 1800,00 m2 - Likwidacja spękań poprzecznych i podłużnych – 1000,00 mb 2. Wykonanie remontu przełomów – 50,00 m2 - Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 o gr 4 cm z oczyszczeniem i skropieniem – 50,00 m2 - Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC16W 35/50 KR 3-4 gr 6 cm z oczyszczeniem i skropieniem – 50,00 m2 - Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki mineralno - asfaltowej AC22PW 35/50 KR 3-4o gr. 8 cm z oczyszczeniem i skropieniem – 50,00 m2 - Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3- kruszywa łamanego stab. mechanicznie 0-31,5mm o gr. 20 cm – 50,00 m2 - Wykonanie podbudowy z mieszanki związanej cementem C5/6 - gruntu stabilizowanego cementem 5 MPa o gr. 15 cm – 50,00 m2 - Rozbiórka nawierzchni grubości 38-53 cm – 50,00 m2.

3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

170 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TCH ROADS Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572944136

4.3.3.) Ulica: Zagórska 46/16

4.3.4.) Miejscowość: Kielce

4.3.5.) Kod pocztowy: 25-358

4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1322988,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 280521-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1322987,19 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Roboty budowlane